Gündem Haberleri

  Chat’te Cemile’yi buldu, evi unuttu

  Taylan YILDIRIM, (DHA)
  03.10.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sıkıntıdan kurtulmak için eve bilgisayar alan emekli öğretmen, internette S.Arabistanlı Cemile’yle tanıştı. Gizli gizli chat yapan öğretmen, iki çocuğu ve eşini terk edip sevgilisine kaçtı.

  Chat’te Cemile’yi buldu, evi unuttu
  İZMİR’de evli ve iki çocuk babası emekli öğretmen 55 yaşındaki Mahir K. internette "chat" yaptığı Suudi Arabistan uyruklu "Cemile" adlı kadın için evini terk etti. Emekli öğretmenin 32 yıllık eşi Safiye K., mutlu yaşamlarının eşinin geçen yıl emekli olup sıkıntıdan kurtulmak için eve bilgisayar almasıyla kábusa dönüştüğünü söyledi.

  Sanal álemde aşk

  Yakınlarının anlattığına göre Mahir K., internette chat yaparken kendisini "Cemile" olarak tanıtan ve Türkiye’de yaşayan Suudi Arabistan uyruklu bir kadınla tanıştı. İkili arasında sanal álemde başlayan yakınlaşma aşka dönüşünce Mahir K., sadece fotoğrafını gördüğü "Cemile"nin yeni hayatları için ev tutup eşya alması için para gönderdi. Yaklaşık 20 bin YTL harcayan Mahir K. geçen mayıs ayında da ortadan kayboldu. Bir hafta sonrada ailesini arayan Mahir K., yeni birisiyle yaşamaya başladığını söyledi.

  İkinci kez kaçtı

  Ailesinin ikna çabalarına rağmen geri dönmeyen Mahir K., temmuz ayında bu kez kendi isteğiyle tekrar eve geldi. Pişman olduğunu söyleyen Mahir K., eşi Safiye K. ve iki çocuğuna kendisini güçlükle affettirdikten 10 gün sonra, ikinci kez ortadan kayboldu. Yakınlarına bilgisayarda bulduğu aşkını tercih ettiği yönünde not bırakan Mahir K., izini kaybettirdi. Eşinin zaman zaman gelen kredi kartlarındaki bilgilerinden İstanbul’da olduğunu öğrendiklerini söyleyen Safiye K., "Ancak nerede yaşadığını bilmiyoruz" dedi.

  Beni tavla oynuyorum diye kandırdı

  Kocasının iki kez evden kaçmasıyla büyük bir şok yaşayan Safiye K., "Canının sıkıldığını, sanal álemde okey, tavla gibi oyunlar oynayacağını söyleyip bilgisayar almak istedi. Bilgisayar eve girdikten sonra başından kalkmaz oldu. Ama hiç şüphelenmedim. Kocamı teknoloji bozdu" diye dert yandı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı