Gündem Haberleri

  Çevik Kuvvet polisinin soruşturma intiharı

  Hürriyet Haber
  21.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ÇEVİK Kuvvet polislerinin yürüyüşüyle ilgili soruşturma sürerken, açığa alınacağı, hakkında soruşturma başlatılacağı korkusuyla bunalıma giren Kamber Kantaş (25) önceki gece canına kıydı.

  Olay, Sultançiftliği 50 Yıl Mahallesi 2108 Sokak 5 numarada önceki gece saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Görev yaptığı Bayrampaşa Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden rahatsız olduğunu söyleyerek izin alan Kamber Kantaş akşam saatlerinde evine gitti. Bir süre eşiyle televizyon seyreden Kantaş daha sonra yan odaya geçti. Kanepenin üzerine oturan Kantaş beylik tabancasını şakağına dayayıp tetiği çekti.

  Kantaş, silah sesini duyarak odaya koşan eşi, komşuları ve çağırılan polis ekibi tarafından önce özel Sultan Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk tedavinin ardından İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gönderilen Kantaş kurtarılamayarak can verdi. Çevik Kuvvet yürüyüşü sonrası 70 arkadaşı açığa alınıp, haklarında soruşturma başlatılan Kantaş'ın da aynı akıbeti paylaşmaktan korktuğu öne sürüldü. Eylemden sonra arkadaşlarına bu konuda dert yanan Kantaş'ın işsiz kalmaktan korktuğu, intihardan önce de bir arkadaşının cep telefonuna bu yönde mesaj geçtiği bildirildi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı