Gündem Haberleri

  ÇEŞME'DE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ

  Hürriyet Haber
  30.07.2012 - 10:34 | Son Güncelleme:

  Geçtiğimiz aylarda evine gelen hacizle gündeme gelen Nurseli İdiz, önceki gün Çeşme'de objektiflere takıldı.

  Etrafa rahatsızlık verdiği iddia edilen ünlü oyuncu, kaldığı otelden atıldı.    

  YOL PARASI BİLE YOK!   
  İstanbul'a gitmesi gereken Nurseli İdiz, bir taksiciyle pazarlık yaptı. Ancak İdiz'in cebinde bin 500 TL'si yoktu. Hemen telefona sarılıp kızından kendisine para göndermesini isteyen İdiz, ardından da bir mekana gitti. Burada alkol alan İdiz , bir süre sonra kovulduğu iddia edilen otelden gelen haber üzerine odasına geri döndü. İdiz, hâlâ Çeşme'de.

  DÜNDEN BUGÜNE NURSELİ İDİZ FOTOĞRAFLARI   


  BORÇ BATAĞINA SAPLANDI   
  Nisan ayında Nişantaşı'ndaki evinin 8 aylık kirasını ödeyemediği için eşyalarına haciz gelen Nurseli İdiz, borcunu kapatmak için Alkent'te 180 bin TL değerindeki dairesini satışa çıkarttı. İdiz, maddi sıkıntısının nedenini ise şöyle açıkladı: "Yıllar önce yapım şirketi kurdum. Muhasebeci ihmalkâr çıkınca devlete 4 trilyon vergi borcu ödedim."


  HİÇBİR MALI KALMADI
  Vergi borcunu ödemek için bütün ev ve arabalarını satan Nurseli İdiz, böylece borç batağına saplandığını açıkladı. Bir dönem aldığı yüksek ücretle de gündem olan İdiz'in tiyatro sahnesinden oyun başına aldığı 250 TL de borçlarını ödemesine yetmiyor.

  /images/100/0x0/55ea61c1f018fbb8f87c4802

  HASTA DİYE İÇİYORMUŞ!
  Bipolar bozukluk hastası olduğunu ve ataklarını alkolle bastırdığını söyleyen Nurseli İdiz, "Alkol yüzünden maddi ve manevi çok kaybım oldu" dedi. İdiz, bu problemi yüzünden yapımcıların kendisine rol vermek istemediğini itiraf etti.  (Posta)

  ALAÇATI'DA OBJEKTİFE BÖYLE YANSIDI (FOTO-GALERİ)

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı