Gündem Haberleri

  Ceset aratan şüphe

  Canan ALTINTAŞ-Serdar SUNAR/DHA
  29.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  “Kocam kayboldu” diyen kadını takibe alan polis, gizli aşkı ortaya çıkardı. 2 çocuğuyla birlikte, evli 4 çocuklu sevgilisinin yanına taşınan kadın Ankara’da yakalandı. Şüpheli ifadeler veren iki sevgili tutuklandı. Öldürüldüğü sanılan kocanın cesedi aranıyor.

  DİYARBAKIR’da kamyon şoförü, evli 2 çocuk babası Mehmet Ali Demir (35) bir yıl önce ortadan kayboldu. Sık sık Irak’a gidip gelen Demir’in kaybolmasının ardından Hacire Demir, polise başvurup eşinin kaybolduğunu bildirdi. Şüphelenen polis, kadını teknik takibe aldı. Aylar süren soruşturmada, eşinin kaybolmasından 3 ay sonra Hacire Demir’in şoför Burhan Albayrak ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Mehmet Ali Demir’in yurtdışında bulunduğu sırada, eşi Hacire Demir’in, sevgilisi Albayrak ile sık sık görüştükleri ve İstanbul’da bir otelde birlikte konakladıkları belgelendi. Mehmet Ali Demir kaybolduktan sonra, Hacire Demir’in 2 çocuğunu da yanına alarak Ankara’da yaşayan, evli ve 4 çocuk babası Burhan Albayrak’ın evine yerleştiği belirlendi. Cinayet masası dedektifleri tarafından Ankara’da gözaltına alınan Hacire Demir ve Albayrak, Diyarbakır’a getirildi.
  /images/100/0x0/55eb535bf018fbb8f8ba0866
  Sevgilisinden hamile

  Gizli beraberlikten 7 aylık hamile olduğu da ortaya çıkan Hacire Demir ile Burhan Albayrak önceki gün tutuklandı. Polis, şoför Demir’in kaybolduğu gün Albayrak’ın cep telefonuyla görüşmeler yaptığını tespit ettiği Pınardüzü Köyü yakınlarında arama çalışması başlattı. Mehmet Ali Demir’in öldürülüp gömüldüğü olasılığı üzerinde duran polis, kepçelerle arazideki kazıları sürdürürken, bir yandan da 5 metre derinliği olan gölette dalgıçlar aramalarını sürdürüyor.

  Tarlada kepçe, gölde dalgıç

  Mehmet Ali Demir’in öldürüldüğü olasılığı üzerinde duran polis, kepçelerle Pınardüzü Köyü’nde kazıları sürdürüyor. 5 metre derinliği olan gölette de dalgıçların yaptığı aramalarda henüz bir bulguya rastlanmadı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı