Gündem Haberleri

  Cem'in anneannesi gözaltında

  Ali AKSOYER/İSTANBUL, (DHA)
  21.08.2009 - 11:32 | Son Güncelleme:

  Münevver Karabulut cinayeti soruşturması kapsamında, Garipoğlu ailesinden 6 kişi daha ifade için Emniyet’e geldi. İfade verenler arasında Cem'in anneannesi ve dayısı da bulunuyor.

  MÜNEVVER 170. GÜNÜNDE ANILDI

  Cesedi Etiler'de çöp konteynırına atılan 18 yaşındaki Münevver Karabulut'u öldürdüğü iddiasıyla kırmızı bültenle aranan Cem Garipoğlu'nun 6 akrabası daha sorgulanmak için gözaltına alındı.

  Cem Garipoğlu'nun dayıları Sedat Erol ile Serhat Erol, anneannesi Saadet Erol, teyzesi Lütfiye Pınar, amcası Nizam Garipoğlu ile eşi Tijen Garipoğlu, Gayrettepe'deki Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirildi. Münevver Cinayeti'ni soruşturan Cinayet Büro Amirliği'ndeki sorguda akrabalarına Cem'i görüp görmedikleri soruldu. Bütün yakınları da cinayetten sonra Cem Garipoğlu'nu görmediklerini ve konuşmadıklarını söylediler. Polis, sorguladıkları kişilerin bilgisayarlarını da incelemeye aldı. Yakınlarının Cem Garipoğlu ile internet üzerinden bağlantı korup kurmadıkları araştırılıyor.

  Daha önce de Garipoğlu şirketler grubunda çalışan 10 kişinin yanı sıra, katil zanlısı Cem Garipoğlu’nun aile ve hizmetçilerinden oluşan 12 kişinin ifadesi alınmıştı.

  ABİSİ GÖZALTINDA

   

  Salı günü ifadesine başvurulan Cem Garipoğlu'nun ağabeyi Levent Garipoğlu, tekrar Emniyet'e çağrıldı. Münevver Karabulut'un kardeşi Enver Karabulut'un da Asayiş Şube Müdürlüğü'nde bulunduğu öğrenildi.


   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı