Gündem Haberleri

  Cem Uzan: Erdoğan iktidar olamayacak

  DHA- Ali Ümit ÜLKER/KIRKLARELİ
  19.07.2007 - 16:56 | Son Güncelleme:

  GENÇ Parti Genel Başkanı Cem Uzan, “Sayın Tayip Erdoğan geçen gün seçimlerde tek başına iktidara gelemezsem siyaseti bırakır giderim demişti. Pazartesine az kaldı. Tayyip Erdoğan iktidar olamayacak” dedi.

  GP Genel Başkanı Cem Uzan seçim otobüsü ile geldiği Kırklareli’nde çok sayıda partili tarafından kentin girişinde karşılandı. Konvoy halinde Fevzi Çakmak caddesine gelen Uzan burada halka hitap etti.

  “Sayın Tayip Erdoğan gecen gün seçimlerde tek başına iktidara gelemezsem siyaseti bırakır giderim demişti. Ben ise siyasete hizmet etmek için girdim ve hizmet edene kadar da hiçbir yere gitmem. Nasıl hizmet edeceğimi de her yerde söylüyorum. Duymayanlar bir daha duysun. Mazot 1 lira olacak. ÖSS kalkacak, gençlerimiz üniversitede okuyacak. Emekliler 14 maaş ikramiye alacaklar. İşsizliği Türkiye’nin her yerinde görüyorum, ancak işsizliği ben bitiririm. Ama işsizliği bitirinceye kadar da işsiz vatandaşımıza da 350 YTL maaş verilecektir. Ben yapacaklarımı söylüyorum bir de yapmayacaklarımı söyleyeceğim. Vatanı satmayacağım. Ülkeyi pazarlamayacağım” dedi.

  Cem Uzan daha sonra Kırklareli’nden ayrılarak Lüleburgaz ilçesine seçim otobüsü ile hareket etti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı