Gündem Haberleri

  Cem’in yasak albümü

  Hürriyet Haber
  31.12.2009 - 11:20 | Son Güncelleme:

  Cem Garipoğlu Türkiye’nin yakından tanıdığı bir ailenin oğlu… Buna rağmen 17 yaşındaki Münevver Karabulut cinayetinin 197 gün sonra bulanan bir numaralı katil zanlısı… İşte bu gencin cinayetten önce oluşturduğu fotoğraf albümü ortaya çıktı. Soruşturma dosyasına giren albüm Cem’in cinayetten önce farklı ülkelerden kızlarla renkli bir hayat sürdüğünü gözler önüne serdi.

  Cem'in renkli hayatı / Foto Galeri

   

  Bir cinayet hiç bu kadar konuşulmadı. 17 yaşındaki sevgilisi Münevver Karabulut'u, akıllara durgunluk veren vahşilikle öldüren Cem Garipoğlu, aylarca ülke gündemine oturdu. 197 gün sonra teslim olduğunda firarına ilişkin hiçbir ipucu vermedi. Cinayete babasının da karıştığı iddiası, aileye ilişkin soru işaretlerini kat be kat artırdı. Münevver'in günlüğünde yer alan 'Cem'in sırlarını öğrendim' ifadesi kafaları daha da karıştırdı.

  Peki Türkiye'nin yakından tanıdığı bir ailenin oğlu olan Cem kimdi, nasıl bir hayat sürmüştü?   7 dil konuştuğu, pek çok ülke gezdiği bilinenlerdendi...

   

  SORUŞTURMA DOSYASINA EKLENDİ 

   

  Soğukkanlı bir cinayete imza atan 18 yaşındaki Cem'in fotoğraf arşivi ortaya çıktı. Münevver cinayetinin bir numaralı zanlısı Cem'in fotoğraf albümüne Akşam muhabiri Levent Albayrak ulaştı. Soruşturma dosyasına eklenen karelerde, zanlının farklı ülkelerde sürdüğü hızlı hayat gözler önüne seriliyor.

   

  Soruşturma dosyasına eklenen arşivde Cem'in sürdüğü renkli hayatı işaret eden yüzlerce kare var. Çok sayıda farklı kızla pozlar bulunuyor. Cem adeta 'çapkınım' dercesine öpüşerek pozlar veriyor. Zanlının alkol ve eğlenceye olan bu düşkünlüğü okul hayatını da olumsuz etkilemişti.

  ALACAĞI CEZAYI BEKLİYOR


  17'sinde kan donduran bir vahşete imza atan, yüklü servetin varisi Cem şimdi babası Mehmet Nida Garipoğlu ile birlikte Silivri Cezaevi'nde. Mahkemenin vereceği cezayı bekliyor.

  CİNAYETİ DE GÖRÜNTÜLEDİ Mİ


  Neredeyse yaptığı her şeyi fotoğraflayan Cem'in olay günü cinayet sırasında ya da sonrasında fotoğraf ve görüntü çekip çekmediği merak konusu.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı