Gündem Haberleri

  Çelişkili açıklamalar yapıyor

  DHA
  31.07.2007 - 15:04 | Son Güncelleme:

  Bülent Ersoy olayının kahramanı Ferman Deri yaptığı çelişkili açıklamalarla dikkat çekiyor

  Bülent Ersoy'un üç haftalık eşi Armağan Uzun'un 21 yaşındaki Pelin Taşçı ile birlikte samimi görüntüleri gündeme bomba gibi düşerken, ikilinin buluştuğu İzmir Sahilevleri'ndeki Serender Yağmur Evleri'nin sahibi Ferman Deri, çelişkili açıklamalar yaptı.

  Armağan'ın kız arkadaşıyla yakalandığı kır restoranının sahibi ve işletmecisi Ferman Deri, konunun Türkiye gündemine oturmasının ardından gazetecilerin de ilgi odağı oldu. Çekilen amatör kamera görünlerinde, kendi isminin de geçtiği konuşmalar duyulması nedeniyle görüntüleri çektiği sanılan işletmeci Ferman Deri, çelişkili açıklamalar yaptı.

  Israrlı sorular üzerine zaman zaman görüntüleri kendisinin çektiği anlamına gelen, “Benim yapmamam gereken bir şeydi” diye konuşan, zaman zaman da bu iddiaları reddeden Ferman Deri, konunun bu kadar büyüyeceğini tahmin etmediğini belirtti. Ferman Deri, şunları söyledi:

  “Toplumda o kadar sorun varken, zihniyete bak. Halkımız bunlara itibar ediyorsa ben bir şey demiyorum. Benim yapmamam gereken bir şeydi. Bülent Ersoy hayranıyım. Çok üzüldüm. Bir ihanetin belgesidir. Çok üzüldüm. Pişmanım. Bir daha böyle bir olay başıma gelse asla tekrarlamam. Çıkan yalan haber ve demeçlerden sonra çok sıkıldım. Bugün restoranımı açmayı bile düşünmüyordum. Burası zaten satılıktı. Bu kararımdan vazgeçmeyeceğim. Bunlar tamamen benim dışımda gelişen olaylar. Ben bir şeyi aydınlatmak için yardımcı oldum. İpin ucu kaçtı. Biz de alet olduk. Ersoy buraya gelse ben her şeyi baştan aşağıya kendisine anlatırım.”

  Televizyon kanallarına canlı telefon bağlantısı yapan Ferman Deri, “Daha önce Armağan bey başka bir kızla gelmişti. Görüntülerde her şey açıkça ortada. Ben de Armağan'ın yerinde olsam böyle bir şey yok derdim. Evli insanlar bu olaya farklı bakar. Evlilik akdi denen bir şey var. Bu tür topluma mal olmuş insanlar örnektir. Herkesin bu olaydan ne kadar menfaati varsa benim de bu kadar mefaatim vardır. Kim olsa bu görüntüyü çekerdi” dedi.

  PORSCHE GİTTİ Mİ?

  Bu arada İzmir'de evlendikten 10 gün sonra eşi Armağan Uzun'u yanına alarak gittiği İzmir Gaziemir'deki Can Oto Galeri'de 170 bin YTL değerinde Porsche otomobil beğenen Bülent Ersoy'un otomobili alıp almayacağı merak konusu oldu.

  Son skandalın ardından Bülent Ersoy'un içinde Armağan ile fotoğraf bile çektirdiği Porsche otomobili almaktan vazgeçtiği öne sürüldü.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı