Gündem Haberleri

  Çarşı ortasında görümce kavgası

  CİHAN
  25.07.2015 - 19:07 | Son Güncelleme:

  Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, geçen akşam Kavaklık Mahallesi'nde görümcesiyle tartışarak sinir krizi geçiren R.Y. adlı kadın, çarşı merkezinde karşılaşınca bu kez affetmedi. Eşinin kız kardeşine tekme ve tokat vurmaya başlayan R.Y.'yi, polisler ve yakınları zor sakinleştirdi. R.Y., geçen akşamki tartışmadan sonra Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

  Bugün öğle saatlerinde görümcesiyle karşılaşan R.Y., tartışmaya başladığı kadını kısa bir süre sonra tekme tokat dövmeye başladı. Şehrin en işlek caddesinde, onlarca kişinin önünde saç saça baş başa kavga eden kadınları ayırmak için polisler ve çevredeki bazı kişiler müdahale etse de başarılı olamadı. Bir tarafın kadın arkadaşları da dahil olunca kavga daha da büyüdü.

  Her iki tarafın yanında bulunan küçük çocuklar, korkarak ağladı. Bir polis memuru, telsiz anonsuyla takviye ekip istedi. Güçlükle de olsa ayrılan taraflar, yolun her iki tarafında durara, bir süre de ağız münakaşası etti. Tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı