Gündem Haberleri

  Çapkın eşinin penisini kesti

  Taylan YILDIRIM/(DHA)
  07.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde 54 yaşındaki kıskanç eş N.Ş, kendisini başka kadınlarla aldattığını ve zaman zaman da bir kadın arkadaşının evinde kaldığını öğrendiği 30 yıllık kocası A.Ş’nin (54) penisini kesti. N.Ş. tutuklanırken; tam kopmayan penisi operasyonla yerine dikilen A.Ş’nin ise tedavisinin sürdüğü belirtildi.

  OLAY, dün saat 05.00 sıralarında İzmir’in Şemikler Semti’nde meydana geldi. Ev kadını N.Ş, şoförlük yapan kocası A.Ş’nin başka kadınlarla ilişkisi olduğundan şüphelenip takibe başladı. Eşinin telefon kayıtlarını inceleyip, başka kadınlarla ilişkisi olduğunu, zaman zaman da çalıştığını söyleyip eve gelmediği gecelerde bir kadın arkadaşının yanında kaldığını öğrendi.

  Acıyla uyandı

  N.Ş’nin durumu anlatıp, yardım istediği Fransa’daki çocukları ve yakınları da girişimlerde bulunup, A.Ş. ile konuştu. N.Ş. eşine "Yaptıklarını bir bir öğrendim. Bari bundan sonra yapma" dedi. Ancak kendisinin ve yakınlarının tüm telkinlere rağmen eşinin kadınlarla birlikte olmaya devam ettiğini öne süren N.Ş. akıllara durgunluk veren bir plan yaptı.

  Geçen cumartesi gecesi sohbet ettiği eşine bira ve midye dolma ikram eden N.Ş. uykuya dalan kocasının penisini bıçakla kesti. Bir anda acılar içinde uyanan A.Ş. eşinin penisini kestiğini görünce fenalık geçirdi. Kanlar içinde kalan A.Ş. Karşıyaka Devlet Hastanesi’ne gitti.

  Acil servisteki müdahale sırasında, kasığındaki kılları keserken yanlışlıkla penisini kestiğini söyleyen A.Ş. polis ekiplerinin ısrarlı soruları karşısında, eşinin saldırısına uğradığını anlattı. A.Ş’nin ifadesi doğrultusunda evde bulunan N.Ş. gözaltına alındı. Karakolda suçunu itiraf eden N.Ş, tutuklandı. Ege Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edilen ve bir kısmı kesilen penisi yerine dikilen A.Ş’nin tedavisinin ise devam ettiği belirtildi.

  Trabzon’da da olmuştu

  Trabzon’da uzun süredir birlikte olduğu İlknur Toptan’ın geçen 3 Ağustos gecesi penisini kesip karşı binanın çatısına attığı 28 yaşındaki Sinan Günaydın da geçirdiği 3 ameliyatın ardından sağlığına kavuşabilmişti. Hızlı hayat kurbanı olduğunu söyleyen Günaydın, "Çok zamparaydım. Çok kızın günahını aldım, onların günahını çekiyorum. Yavaş yavaş düzelmiştim. Tam kafama göre birini buldum, ailece gidip kızı istedik ama başıma bu iş geldi. O kadından kopmaya çalıştım ama yakamı bırakmadı" demişti. Günaydın’ın cinsel organını kesen İlknur Toptan ise, "Evlenme vaadiyle bana sahip oldu. Daha sonra tartıştık ve uyuyunca da ekmek bıçağı ile penisini kestim" demişti. Toptan, Trabzon’da sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı