GeriGündem Canlı yayında 'kaşar' krizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Canlı yayında 'kaşar' krizi

Canlı yayında 'kaşar' krizi
refid:4260627 ilişkili resim dosyası

MFÖ grubunun önceki akşam konuk olduğu "Beyaz Show"da Mazhar Alanson, Neriman Günüç adlı izleyiciye 'kaşar' benzetmesi yapınca canlı yayın gaflarına bir yenisi daha eklenmiş oldu. Programa telefonla bağlanan Cem Yılmaz, "Abi programdan sonra bana gel. Evde kaşar ekmek yeriz" deyince durum kontrolden çıktı.

Önceki akşam Kanal D'de yayınlanan "Beyaz Show"a konuk olan MFÖ grubundan Mazhar Alanson esprili açıklamalarının yanı sıra uzun süre konuşulacak bir gaf yaptı. Programda ilk olarak grup içinde yaşanan kavgaları doğrulayan Mazhar Alanson, albümüm kapak çekimlerinde yaşanan sorunları da canlı yayında açıkladı. Kapak çekimleri için gittikleri stüdyoda, Fuat Güner'le Özkan Uğur'u havada uçarak, kendisini ise yerde gösteren konsept yüzünden tartışma yaşadıklarını söyleyen Alanson, "Anlamıyorum, dinleme cihazımı koyuyorlar. Bunları nereden biliyor" dedi.

Mazhar Alanson daha sonra kariyerinin en büyük gaflarından birini canlı yayına telefonla katılan 41 yaşındaki Nermin Günüç adlı bir kadın izleyiciye 'kaşar' benzetmesinde bulunarak yaptı. Alanson'un benzetmesini duyan Beyaz, "kaşar" yerine "Kaçar izleyici kaçar mı?" gibi sözlerle kapatmaya çalıştı.

Canlı yayında kaşar krizi
Canlı yayında kaşar krizi

Programa canlı telefon bağlantısıyla katılan ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Abi programdan sonra bana gel, evde kaşar ekmek yeriz" deyince durum kontrolden çıktı. Alanson daha sonra, "Bir an ağzımdan kaçtı. O söz nasıl çıktı anlayamadım" şeklinde konuşarak Nermin Hanım'dan özür diledi. Alanson ardından çocukları için Buselik Makamı adlı parçayı isteyen Nermin Hanım'dan bir kez daha özür diledi ve grup şarkıyı seslendirdi.

Canlı yayında kaşar krizi
Canlı yayında kaşar krizi

Bundan bir süre önce Cem Yılmaz bir röportajında, "Talk şov yapacak tıynette biri değilim. Yarım saat Banu Alkan'la konuşamam. Ama Okan yapar. 'Öbür çocuğun', Beyaz'ın yaptığını da yapamam" demiş, Beyaz da bunun üzerine, "Cem Yılmaz 'öbür çocuk' açıklamasından sonra beni hâlâ aramadı. Kırgınım. Bunu içime atarım" yanıtını vermişti. İkili arasındaki bu atışmaya Mazhar Alanson atıfta bulunarak "Öbür çocuk arar belki. O çocukla bir filme başlıyoruz yakında" dedi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle