Gündem Haberleri

  Canlı yayında Başbakan'a seslendi

  Hürriyet Haber
  22.06.2013 - 09:52 | Son Güncelleme:

  Son günlerde 'müftünün karısı' videosuyla olay yaratan Gül Cenal, A Haber'deki Deşifre programına konuk oldu. Bir dönem Deşifre programında da görev almış olan Gül Cenal, sosyal medya mağduru olduğunu iddia ederek Başbakan Erdoğan'dan özür diledi.

  Kendisini 'müftü eşi' olarak tanıtıp Başbakan Erdoğan'ı istifaya çağıran videodaki kadın Gül Cenal'in hem CHP üyesi ve hem de CHP Burhaniye İlçe eski Başkanı Faruk Cenal'ın eşi olduğu öğrenilmişti. Cenal, hurriyet.com.tr'nin olayı yazmasından sonra istifa etmişti. Dün A Haber'de Deşifre programına çıkan Cenal, öncesinde bar işlettiğini ifade ederek, "Aile arasında yapılmış bir komediydi. Annemin taklidini yaptım. Planlanmış bir şey değildi" dedi.

  CANLI YAYINDA BAŞBAKAN’A SESLENDİ

  "SOSYAL MEDYA MAĞDURUYUM"
  Ardından Başbakan Erdoğan'a seslenerek, "Bunca olay oldu. Ben neden bu kadar mağdur oldum? Neden ben bu kadar yıpratıldım? Neden ben bu kadar bedel ödemek zorunda kaldım? Neden ben bu kadar küfür yedim?" şeklinde konuştu.

  Konuştuğu sırada gözleri dolan Cenal, videonun internette kendi insiyatifi dışında yayıldığını kaydetti. Cenal, sosyal medya mağduru olduğunu iddia etti.

  O videoyu çekene disiplin yolu! Hurriyet.com.tr yazdı o kadın istifa etti O video için suç duyurusu

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı