Gündem Haberleri

  Canaydın: Seçilecek başkana destek olacağız

  (a.a.)
  19.01.2006 - 00:17 | Son Güncelleme:

  Futbol Federasyonu Genel Kurulu öncesinde durum değerlendirmesi için toplantı yapan Kulüplerbirliği'nin Başkanı Özhan Canaydın, Kulüpler ve Kulüplerbirliği olarak seçilecek başkana sonuna kadar destek olmaya karar verdiklerini açıkladı.

  Olağanüstü Genel Kurulun yapılacağı Sheraton Oteli'nde 13 süper lig kulübünün başkanlarının katılımıyla yapılan ve 3 saat süren toplantının sonunda gazetecilere açıklama yapan Özhan Canaydın, genel kurulun ardından seçilecek yönetime istek ve beklentilerini rapor halinde sunacaklarını ifade etti.

  Canaydın, son 2 günde kulüplerbirliği ve başkanları hakkında ortaya çıkan bazı eleştiriler ve beklentilerin kendilerini derinden yaraladığını da belirterek, “Yaptığımız toplantı sonucunda kulüpler, başkanlar ve delegeleri hangi adayı destekleyeceklerine kendileri karar verecek. Çok demokratik bir seçim olacak ve seçilecek başkana birlik olarak sonuna kadar destek olacağız” dedi.

  Özhan Canaydın, gazetecilerin, “Kulüpler Birliği'nin önceki toplantısından Haluk Ulusoy'u destekleme yönünde bir tavsiye kararı çıkmıştı. Bu toplantıdan oy birliğiyle böyle bir karar çıktı mı?” sorusuna ise “Hayır, böyle bir karar çıkmadı” şeklinde cevap verdi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı