Gündem Haberleri

  Camilla yüzünden araları bozuldu

  Hürriyet Haber
  07.01.2002 - 12:04 | Son Güncelleme:

  İngiliz Kraliyet ailesinin 'düşman kardeşleri' Prens Charles ve Prens Edward bir kez daha bozuştu. Bu kez konu Prens Charles'ın sevgilisi Camilla Parker Bowles. Prens Edward, sahibi olduğu Ardent adlı yapım şirketi adına Prens Charles'ın sevgilisi Camilla'nın bir televizyon dizisinde oynamasını isteyince zaten iyi geçinemeyen iki kardeşin arası bir kez daha açıldı.

  İngiliz Kraliyet ailesinin çok iyi geçinemedikleri bilinen iki prensi Charles ve Edward`ın, yine bir filmçekimi için, ancak bu kez Camilla yüzünden gerildiler.  İngiliz basınında yer alan haberlere göre, geçen 8 yıl içinde 2 milyon sterlin zarar eden Prens Edward`a ait Ardent adlı yapım şirketi, bir Amerikan TV kanalı için Kraliyet ailesiyle ilgili 13 bölümlük bir dizide anlaştı.  

  Bu dizinin bir bölümünün Prens Charles`ın sevgilisi Camilla ParkerBowles`u konu almasının istendiğini, Prens Edward`ın da bu talebi ağabeyi Prens Charles`a ilettiğini belirten gazeteler, talebin ikili arasındaki gerginliği artırdığını yazdılar. 

  Daha 6 ay önce Ardent`in Prens William`ı yeni okulunda görüntülemeye çalışması yüzünden gerilen ilişkilerin bu son girişimle kopma noktasına geldiğini belirten basın, Prens Edward`ın Camilla bölümü için 250 bin sterlin alacağı çekimleri mutlaka gerçekleştirme isteğinin, anlaşmazlığın boyutlarını büyütebileceğine dikkat çekti. 

  Kraliyet çevreleri, şimdilik herhangi bir yorumda bulunmaktan kaçınıyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı