Gündem Haberleri

  Cami tuvaletinde tecavüz iddiası

  Selahattin BUDAKOĞLU / Bursa (DHA)
  04.08.2009 - 08:15 | Son Güncelleme:

  Bursa'da 14 yaşındaki O.U'yu caminin tuvaletine götürerek zorla tecavüz ettiği iddia edilen Y. Y., tuvalet görevlisi Erdem K. tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

  Caminin tuvaletine giren Y. Y. (48) ve O.U. (14) uzun bir süre tuvalette kaldı. Kapının önünde bekleyen tuvalet görevlisi Erdem K. (33) tuvaletleri temizlemek için içeri girdi. Tuvalet kapılarından yalnızca birisinin kapalı olduğunu gören Erdem K., tuvaletin kapısını açtı. Tuvalette Y.Y. ve O. U.'yu ilişkiye girerken gören Erdem K., iki şahsı da dövmeye başladı. Y. Y. başına aldığı darbeyle yaralanırken O. U. ise tuvaletten kaçmak isterken Erdem K. tarafından yakalandı. İki şahsı tuvalete kilitleyen Erdem K. polisi aradı.

   

  Olay yerine gelen polis ekipleri şahısları alarak karakola götürdü. Bir lokantada çalıştığı öğrenilen Y. Y.'nin ifadesinde yaşı küçük O. U.'nun kendisiyle gönüllü /images/100/0x0/55ea3c43f018fbb8f8731879olarak ilişkiye girdiğini iddia ederken, O. U. ise "Ben hemen caminin alt sokağında oturuyorum. Kendisini de çalıştığı yerden tanıyorum. Benimle çıkıp biraz gezmek istediğini söyledi. Ardından da beni zorla tuvalete götürerek tecavüz etti" dedi.

   

  Karakoldaki ifadesi tamamlanan Y. Y., adliyeye sevk edildi.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı