Gündem Haberleri

  Çaldığı tabancayla kendini vurdu

  Yüksel MENEKŞE/ TOKAT, (DHA)
  13.02.2006 - 14:39 | Son Güncelleme:

  Tokat'ta bir kişi polisten kaçarken çaldığı tabancanın ateş alması sonucu bacağından yaralandı.

  Tokat'ta berber dükkanında tıraş olan bir kişinin tabancasını alarak kaçan 28 yaşındaki Yavuz İncesoyluer, polisten kaçarken çaldığı tabancanın ateş alması sonucu bacağından yaralandı.

  Kuyumcular Çarşısı'nda tıraş olan bir kişinin taşıma ruhsatlı silahını tezgah üzerinden alarak, hızla uzaklaşan Yavuz İncesoyluer’i gören polisler şüphe üzerine kendisini durdurmak istedi. Bunun üzerine koşmaya başlayan Yavuz İncesoyluer’in peşine ekipler düştü. Kuyumcular Çarşısı üst girişinde, koşarken çaldığı tabancanın ateş alması sonucu İncesoyluer sol bacağından yaralandı.

  Yavuz İncesoyluer’i yakalayan polis ekipleri ellerini kelepçeleyerek 112 Hızır Acil’i olay yerine çağırdı. Bacağından yaralanan İncesoyluer kaldırımda çaldığı tabanca ve üzerinden yere düşen sustalı bıçak ve kama ile polisler eşliğinde ambulans bekledi.

  Yaralı İncesoyluer ilk müdahale sonrası Tokat Dr. Cevdet Aykan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Emniyet Müdürü İhsan Ünal, incelemelerde bulundu. Emniyet Müdürü Ünal, “Karanlıkta olan bir olay yok. Hırsızlık yapan adam kaçar. Bu da silahı almış ve kaçmaya başlamış. Ortada bir hırzıslık var, yaralama da kazaen kendini yaralamadır” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı