Gündem Haberleri

  Çağlayan'da patlama: 1 ölü

  Hürriyet Haber
  05.10.2005 - 00:11 | Son Güncelleme:

  Çağlayan'da bir işyerindeki patlamada 1 kişi öldü, 7 kişi yaralandı. İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, patlamanın bomba imal edilirken meydana geldiğini söyledi.

  Vatan Caddesi Oral İş Merkezi'nin bodrum katındaki bir işyerinde patlama oldu. Patlamada kimliği henüz belirlenemeyen 1 kişi öldü.

  Olayda ağır yaralanan Mehmet Başçı ve Gülbeyaz Gümüş Okmeydanı Eğitim Hastanesi'ne, Osman Özoğul, Selim Eren ve Ali Yalçınkaya Şişli Etfal Hastanesi'ne, kimlikleri henüz belirlenemeyen 2 kişi de Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi'ne kaldırıldı.

  CERRAH: BOMBA İMAL EDİLİRKEN PATLAMA OLMUŞ

  İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, Çağlayan'daki patlamaya ilişkin, “İlk belirlemelere göre patlama, bomba imal edilirken olmuş” dedi.

  Olay yerinde incelemelerde bulunan Cerrah, buradan ayrılırken gazetecilere açıklama yaptı. Cerrah, patlamanın, iş merkezinin alt katındaki spor malzemeleri satan mağazada meydana geldiğini kaydetti.

  Cerrah, “İçeride bir ceset var. Bir de kolu kopmuş yaralı var. Arkadaşlarımın ilk belirlemelerine göre patlama, bomba imal edilirken olmuş” dedi.

  Vatandaşlara her zaman uyarılarda bulunduğunu da anımsatan Cerrah, ”İşyerlerini, evlerini kime kiraladıklarına dikkat etsinler. Şüphelendikleri kişileri ihbar edip, polisle işbirliği yapsınlar” diye konuştu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı