Gündem Haberleri

  Cadıların en güzeli Harry Potter'a

  Hürriyet Haber
  22.02.2005 - 10:28 | Son Güncelleme:

  “Bedazzled” filminde “şeytanı” canlandıran ünlü model ve oyuncu Liz Hurley, bu kez de Harry Potter'ın belalısı olmaya hazırlanıyor. Serinin beşinci halkası “Zümrüdü Anka Yoldaşlığı”ndaki cadı Bellatrix Lestrange rolü Hurley'ye teklif edildi. İnternetteki “imdb” sitesinin haberine göre, “Harry Potter ve Zümrüdü Anka Yoldaşlığı-Harry Potter and the Order of the Phoenix” adlı filmdeki kötü cadı Bellatrix rolü için yapımcılar Hurley'nin kapısını çaldı.

  Beyazperdede “Bedazzled”, “Austin Powers”, “Serving Sara” adlı filmlerle boy gösteren 39 yaşındaki İngiliz oyuncuyu rol için uygun gören yapımcıların Hurley'yi razı etmek için büyük çaba sarfettiği belirtildi.

  Bellatrix'in “şeytani ve mistik bir çekiciliğe” sahip bir oyuncu tarafından canlandırılmasını isteyen yapımcıların şimdi teklif götürdükleri güzel yıldızın yanıtını bekledikleri kaydedildi.

  Cadı Bellatrix Lestrange, Harry Potter serisinde ünlü aktör Ralph Fiennes'ın canlandırdığı ve küçük büyücü Potter'ın başının belası olan Lord Voldemort'un kötü güçleri arasında yer alıyor.

  Serinin dördüncü halkası “Harry Potter ve Ateş Kadehi-Harry Potter and the Goblet of Fire”, Kasım ayında gösterime girecek.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı