Gündem Haberleri

  Bursa'da "kadınlara özel plaj"

  DHA
  29.08.2015 - 19:31 | Son Güncelleme:

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, Gemlik İlçesi Kurşunlu Mahallesi’nde yapımını tamamladığı kadınlar plajını bugün törenle açtı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Recep Altepe, kadınlar plajını ilçede yaşayan kadınların talebi üzerine açıldığını söyledi.

  Kurşunlu Mahallesi’nde yapımına üç ay önce başlanan kadınlar plajı bugün Gemlik Kaymakamı Musatfa Altıntaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ında katıldığı törenle hizmete girdi. Törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, fiziki olarak dışarıdan görülmesi mümkün olmayan bir alanda yapılan plajda, kadınların gönül rahatlığıyla denizden faydalanabileceklerini söyledi. Altepe, "Şehrin ekonomisine değer katacak her yerde her konuda çalışıyoruz. Bursa’nın her alanda gelişimiyle örnek oluyoruz. Sahillerin düzenlenmesi de artık Büyükşehir Belediyesi ile gerçekleştiriliyor" dedi.

  Bursada kadınlara özel plaj

  Törende konuşan Gemlik Kaymakamı Mustafa Altıntaş da turizme katkılarından ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye teşekkür etti.

  Etiketler: kadın , plaj , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı