Gündem Haberleri

  Burhan Kuzu'dan ilginç tweet

  Hürriyet Haber
  19.07.2017 - 15:37 | Son Güncelleme:

  Kabine revizyonu sonrası açıklanan yeni Bakanlar Kurulu'nda ismi yer almayan AK Parti milletvekili Burhan Kuzu, ilginç bir tweet attı.

  Kuzu, kendisine Twitter'dan kendisine gelen "Olsun be Burhan Hocam" şeklindeki mesaja "Ersoy, siyasetin adaleti yok.Ne yapalım Allah'a havale ediyorum'' yanıtını verdi. 

  Kuzu daha sonra diğer takipçilerinden gelen mesajlar üzerine "Bakanlık uğruna değil, hiç bir şey uğruna inanmadığımı yapmadım.15 yıl siyasi geçmişim var lekem yok.Biraz adam olun adam" cevabını verdi. Siyasette çok temiz bir geçmişim var çok şükür.Bu bana yeter. Kırkınlık çok doğal ve insani;ancak küsmek yok.İşte dava adamlığı da bu olmalı." ifadelerini kullandı.

  Kuzu akşam saatlerinde ise üç tweet daha attı ve "Hükümette yapılan değişiklikler ülkemize ve milletimize hayırlar getirir inşallah.Görev alan tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Siyasette çok temiz bir geçmişim var çok şükür. Bu bana yeter. Kırkınlık çok doğal ve insani;ancak küsmek yok. İşte dava adamlığı da bu olmalı. Türkiye'deki sol kafa ve gezi zekası,bizi anlayamaz. Bizim kırgınlığımız olabilir ama dava adamlığımız asla etkilenmez. İşte sizden farkımız bu." dedi.

   

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (19.07.2017- 2)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı