Gündem Haberleri

  ‘Bunlar histerik ulumalar’

  Hürriyet Haber
  24.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Özbekistan Devlet Başkanı İslam Kerimov’un pop yıldızı büyük kızı Gülnara Kerimova (40), ilk İngilizce albümünü Avrupa’da yayınlamasının ardından gelen eleştirilere beklenmedik bir yanıt verdi: “Bunlar histerik ulumalar. Hiçbir zaman profesyonel bir şarkıcı olduğumu söylemedim. Ama gerek müzikte, gerekse şiir ve sanatta yaratıcı biriyim, bu yüzden eserlerimi insanlarla paylaşıyorum.”

  Ülkesinin BM Daimi Temsilciliği görevini de yürüten Gülnara Kerimova, haziranda çıkardığı ve ABD ile Asya’da da yayınlanan “GooGoosha” adlı albümüyle ilgili eleştirileri başkent Taşkent’te iki saat süren bir basın toplantısıyla yanıtladı. Basının sıkı sansüre uğradığı ülkede herkesi şaşırtan Gülnara, Independent’ın “Babası muhalifleri kaynar suda haşlarken, Gülnara yıldız olmak istiyor” gibi eleştirel haberleri alıntıladı. Gülnara şu ifadeyi kullandı:
  ‘Demek ki dinliyorlar’
  “Böyle haberler çıkması insanların albümümü dinlediğini gösteriyor. Albümde babamdan bahsetmemem eleştiriliyor. İnsan albümüne veya şiir kitabına niye babasının annesinin resimlerini koysun. ”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı