Gündem Haberleri

  Buldukları 4 kilo altın dolu çantayı sahibine teslim ettiler

  KIRIKKALE (CİHAN)
  24.12.2014 - 16:01 | Son Güncelleme:

  Kırıkkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, buldukları altın dolu çantayı uzun uğraşlar sonucu buldukları sahiplerine teslim etti.

  Zabıta Müdürlüğü komiserlerinden Ekrem Köksal, Aydın Uğurer ve temizlik personeli, Hüseyin Kahya Parkı çevresinde rutin incelemelerde bulundu. Ekipler, bankın yanında buldukları çantayı incelemeye aldı. Çantayı açtıklarında içerisinde altın dolu poşetler olduğunu gören Zabıta Müdürlüğü personeli, çantanın sahibini aramaya başladı. Yaklaşık 2 saat süresince çanta sahibini arayan zabıta personeli, daha sonra bir kuyumcuda çanta sahibini buldu. Sahibinin Ankara’dan geldiği ve sarraflara altın satan Ufuk Tıpa’nın olduğu tespit edildi.

  4 KİLO ALTIN DOLU ÇANTA...

  Zabıta komiserleri, içerisinde 4 kilograma yakın altın ve yine altın işlemeli değerli eşyaların bulunduğu çantayı Tıpa’ya teslim etti. Altın toptancılığı yapan çanta sahibi Tıpa, sergiledikleri bu örnek davranıştan dolayı zabıta personeline teşekkür etti.

  Kırıkkale Zabıta Müdürü Tuncay Bulut ise teşkilatın yüzünü güldürdüğü için personellerine teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı