GeriGündem İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapatılacak? İşte İstanbul trafik haritası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapatılacak? İşte İstanbul trafik haritası

İstanbul'da hangi yollar trafiğe kapatılacak? İşte İstanbul trafik haritası

İstanbul’da bugün bazı yollar çocuk istismarları ve cinayetlerine tepki göstermek amacıyla düzenlenecek yürüyüş dolayısıyla trafiğe kapatılacak. Peki, hangi yollar, saat kaç itibariyle kapalı olacak?

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, bugün bazı yolların kapalı olacağını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre, çocuk istismarları ve cinayetlerine tepki göstermek amacıyla kadın örgütleri tarafından Tünel Meydanı'ndan Taksim Meydanı'na yürüyüş düzenlenecek. Etkinlik sebebiyle bugün saat 17.30'dan itibaren etkinlik bitimine kadar bazı yolların trafiğe kapatılacağı ve alternatif güzergahlar belirlendiği bildirildi.

Buna göre, Yeni Çarşı Caddesi ile Hamalbaşı Caddesi kesişimi, Kumbaracı Yokuşu ile Asmalı Mescit Caddesi kesişimi, İlk Belediye Caddesi ile İstiklal Caddesi kesişimi, Ensiz Sokak ile İstiklal Caddesi kesişimi ve Tünel girişine trafik verilmeyecek. Sürücüler, alternatif güzergah olarak Tarlabaşı Bulvarı, Galip Dede Caddesi ve Kumbaracı yokuşunu kullanabilecek. Bu yollar, etkinlik bitiminde trafiğe açılacak. Alternatif olarak Tarlabaşı Bulvarı, Galip Dede Caddesi ve Kumbaracı yokuşu kullanılabilecek.

İSTANBUL TRAFİK HARİTASI İÇİN TIKLAYIN!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle