Gündem Haberleri

  Bu sanal sevgili de kadınlar için

  Hürriyet Haber
  14.10.2005 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Mobil yeni nesil uygulamalarında yenilikçi yüzüyle önde gelen firmalardan biri olan Hong Kong menşeili Artificial Life, Üçüncü Kuşak mobil sevgili ürününün yeni sürümünü duyurdu. Hürriyet e.yaşam’ın 11 Mart 2005 sayısında ana sayfa manşeti olan Viviennne’in erkek versiyonu olan "V-boyT" çok yakında kadın kullanıcıların hizmetinde olacak.

  V-boyT adlı sanal erkek arkadaş, erkekler için üretilen Vivienne’in başarısı üzerine üretildi. Yeni V-boyT ürünü, 2004’ün sonunda piyasaya çıkan, birden fazla ödül kazanan ünlü V-girlT ürününe benzeyecek. V-boyT’nin farkı ise 15 ile 30 yaşları arasındaki genç bayanlardan oluşan bir kitleye hitap etmesi. V-girlT ürününe benzer bir şekilde V-boyT ürün ailesi farklı ciltler halinde piyasaya sürülecek. 10 oyun kademesine sahip olan Cilt 1’in İngilizce tabanlı sürümünün Aralık 2005’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

  Konuyla ilgili olarak Artificial Life’ın CEO’su Eberhard Schoeneburg e.yaşam’a bir açıklama gönderdi. İlk ürünleriyle tahmin ettikleri ilgiden çok daha fazlasıyla karşılaştıklarını ve bundan cesaret aldıklarını ifade eden Schoeneburg, ‘Yeni V-boys ürün ailesi bizim için çok heyecan verici. Bu seride ilk kez olmak üzere, canlandırılan erkek karakterleri modellemek için daha gerçekçi bir 3B yaklaşımı sunuyoruz’ diye konuştu.

  Oyundaki tüm sanal erkeklerin, en son doku yapılandırma ve hareket yakalama teknikleri kullanılarak modelleneceğini belirten Artificial Life CEO’su Eberhard Schoeneburg, ‘Bu sayede, animasyonlarıyla yüksek kalitedeki konsol ve PC oyunlarıyla karşılaştırılabilecek olan kullanıcı deneyimi 3K cep telefonunuza getirilecek. Oyun için, olası her zevke ve bayan müşterilerimizin özelliklerine göre şirin oğlanlar tasarladık. Umuyoruz sanal erkeklerimiz, sanal kızlarımız kadar başarılı ve popüler olurlar’ şeklinde konuştu.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı