Gündem Haberleri

  Bu ne cüret!.. Herkesin gözü önünde kadına saldırıp taciz etti

  Salim UZUN/HÜRRİYET
  15.12.2017 - 10:26 | Son Güncelleme:

  Diyarbakır'da hamile ve üç çocuklu kadına yönelik tacizden sonra Antalya'da da herkesin gözü önünde bir kişi yolda yürüyen kadına saldırıp taciz etti. Dakikalarca süren olaya kimse müdahale etmezken, kadın tacizcinin elinden zor kurtuldu.

  Antalya Muratpaşa İlçesi Cumhuriyet Caddesi’nde telefonla konuşan bir kadına yönelik taciz anı görüntülere yansıdı. Görüntülerde; elindeki alkol şişesiyle cadde yürüyen erkek bir şahıs kadına sarılarak taciz ediyor. Tacize uğrayan kadın ise telefonda konuştuğu kişiden yardım istiyor.

  Bu ne cüret.. Herkesin gözü önünde kadına saldırıp taciz ettiA.K. isimli vatandaş olay anını şöyle anlattı:

  “Tacize uğrayan kadın sanırım erkek arkadaşı ile telefonda konuşuyordu. Bu sırada kadını takip eden alkollü bir şahıs bir anda kadına sarılıp taciz etmeye başladı. Kadın zorlukla erkeğin elinden kurtuldu. Bu esnada erkek şahıs kadına vurmaya çalıştı” dedi.

   

   

  Yol ortasında taciz ettiAntalya Muratpaşa İlçesi Cumhuriyet Caddesi’nde telefonla konuşan bir kadına yönelik taciz anı görüntülere yansıdı. Görüntülerde; elindeki alkol şişesiyle cadde yürüyen bir kişi kadına sarılarak taciz ediyor.

   

  İŞTE DİYARBAKIR'DAKİ TACİZ ANI

  Hamile kadını çocuklarının yanında böyle taciz ettiDiyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde hamile bir kadın, çocuklarının gözlerinin önünde cinsel saldırıya uğradı. Olay anı, bir iş yerini güvenlik kamerasına anbean yansırken, tacizcinin kadına silah çekip, tekmeyle saldırdığı da görüldü.
  Etiketler: sapık , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı