Gündem Haberleri

  BU NASIL AŞK

  Eray ARPAŞİN/İZMİR, (DHA)
  24.07.2012 - 13:32 | Son Güncelleme:

  DİZİ ve sinema oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ile Özge Akbulut ilişkisindeki sıkıntılar konuşulurken, ikilinin Çeşme’deki Kenan Doğulu konserine el ele gelmeleri kafaları karıştırdı.

  İzmirli tescilli güzel Özge Akbulut ile birlikteliğini devam ettiren İmirzalıoğlu’nun geçtiğimiz aylarda yurt dışında yabancı bir kadınla öpüşürken fotoğrafları internete düştü.

  Magazin gündeminde büyük ses getiren İmirzalıoğlu’nun fotoğraflarından sonra sevgilisi Özge Akbulut ise bir erkekle, Çeşme’de Sole Mare Beach Club’da sarmaş dolaş görüntülendi. Akbulut’un yanındaki erkek gazetecilerle tartışırken, panikleyen Özge Akbulut, çareyi mekanı terketmekle buldu.

  Aradan 10 gün geçtikten sonra Akbulut, bu sefer de başka bir erkekle Alaçatı’nın ara sokaklarından birinde yemek yedi.

  İŞTE ÖZGE AKBULUT'UN PANİK ANLARI (FOTO-GALERİ)

  Yüzünü elleriyle kapatan Akbulut, fotoğraf çekilmesine engel olamadı. İmirzalıoğlu ise bir beach club’da gündüz kızlarla eğlenirken görüntülendi.

  En son Çeşme’de geçen hafta Kenan Doğulu konserinde bir araya gelen İmirzalıoğlu ve Akbulut çifti, hiçbir şey olmamış gibi elele konsere geldi. Yeni sezon öncesi dizi projesi için İstanbul’a giden İmirzalıoğlu’nun tekrar Çeşme’ye geleceği belirtildi.
              
  KENAN İMİRZALIOĞLU - ÖZGE AKBULUT FOTOĞRAFLARI   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı