GeriGündem Bu habere yayın yasağı yok
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu habere yayın yasağı yok

Bu habere yayın yasağı yok
refid:19370559 ilişkili resim dosyası

Geçtiğimiz ay Ankara'da bir otel odasında yaşadığı olaydan sonra mahkemeye başvurarak bu konuyla ilgili' yayın yasağı' kararı çıkartan İzzet Yıldızhan, İzmir’de açılışını yapacağı 4 yıldızlı Yıldızhan Otel’i basın mensuplarına tanıttı.

4 YILDIZLI OTELİNİ BÖYLE TANITTI

2010 yılı nisan ayında İzmir Çankaya’da temellerini attığı 21 katlı 116 oda ve 250 yataklı otelin kaba inşaatını basın mensuplarıyla birlikte gezen İzzet Yıldızhan, İzmir’e ve Türkiye’ye böyle bir tesis kazandırmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Yıldızhan Otel’in 2012 yılı 1 nisan tarihinde hizmete gireceğini belirten İzzet Yıldızhan, otelin 21 katını tek tek gezerek kontrol etti. İşçilerden bilgi alan İzzet Yıldızhan "Hiç aklımda yokken ruhani bir mesaj sonrası İzmir’de yatırıma karar verdim" dedi.

200 KİŞİ ÇALIŞACAK

Bir yandan 4 yıldızlı otelin inşaatı ile uğraşıp haftanın 3 gününü İzmir’de geçiren, bir yandan da yeni albüm çalışmalarına devam aden Yıldızhan "2012 baharı İzzet Yıldızhan’ın ayı olacak. 200 çalışanın olacağı ve ortalama bu sayının aileleri ile birlikte bin kişinin ekmek yiyeceği Yıldızhan Otel’i hizmete açarken, herkes tarafından konuşulacağına inandığım yeni albümüm de müzikseverlerle buluşacak" diye konuştu.

 

 

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle