Gündem Haberleri

  Bu görüntüler az önce çekildi... Kim bu 'enayi'

  Ersan SAN/İSTANBUL,(DHA)
  21.06.2017 - 16:33 | Son Güncelleme:

  Taksim'den az önce Doğan Haber Ajansı tarafından servis edilen görüntüler, bonzai gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi. Çevredeki esnaf, Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü'nün hemen yanı başındaki ara sokaktaki merdivenlerde genç bir kız baygın halde yatarken buldu. İddiaya göre, üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen 24 yaşındaki genç kıza alnında enayi dövmesi bulunan ve tırnakları siyaha boyanmış bir kişi bonzai içirdi. Esnaf o kişiyi yakaladı, ancak polis gelmeyince kaçtı. Bu kez ambulansa haber verildi. İddiaya göre, sağlık ekipleri genç kadına şeker verip gitti...

  "YAZIK BU ÇOCUKLARA"

  Görgü tanığı otopark görevlisi, "Buralarda dolaşan bir kişi var. Kıza uyuşturucu madde içirdi. Kız burada bayıldı kaldı. Bonzai denilen bir illet var. Buralarda ve civarda genelde içiliyor.Devlet büyüklerimizden rica ediyorum. Buna bir çare bulun.Yazık bu çocuklara" dedi.

  Kim bu enayi?Yer Taksim. Beyoğlu Emniyet Müdürlüğü'nün hemen yanı başındaki ara sokaktaki merdivenlerde genç bir kız baygın halde yatıyor. Çevredekilerin ifadesine göre, yaklaşık yarım saat önce yanına gelen alnında "enayi" yazan dövme bulunan bir kişinin verdiği uyuşturucu maddeyi kullanmış. Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen 24 yaşındaki genç kıza yardım etmesi için sağlık ve polis ekiplerine haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kızı ayılttıktan sonra ayrıldı.


  "BİZ BAYGIN HALDE BULDUK"

  Burada aynı durumda çok kişinin olduğunu belirten mahalle esnafı, "35 yaşlarında alnında 'enayi' yazan dövmeli bir adam kıza uyuşturucu madde içirmiş. Biz kızı baygın halde görünce adamı yakaladık. Ama polis ekipleri gelmeyince adam kaçtı. Biz olay yerine ambulans çağırdık. Ambulans geldi kıza şeker verdi gitti" diye konuştu.

  Bu görüntüler az önce çekildi... Kim bu enayi

  Sağlık ekiplerinin müdahalesiyle ayılan genç kız, daha sonra ara sokaklara girerek gözden kayboldu.

  TEM kenarında 10 gencin yürek burkan haliTEM kenarında 10 gencin yürek burkan hali

  Taksimde genç kızın yürek burkan hali...Taksim'de genç kızın yürek burkan hali...

  İstanbulun göbeğinde içler acısı bir görüntü dahaİstanbul'un göbeğinde içler acısı bir görüntü daha

  Bonzai nedir, neden yapılır İşte 10 maddede ölümle dansBonzai nedir, neden yapılır? İşte 10 maddede ölümle dans

  Bir bonzai dramı da Kayseriden...Bir bonzai dramı da Kayseri'den...

  Sakız parasına zehirSakız parasına zehir

  Etiketler: Beyoğlu , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı