Gündem Haberleri

  Bu fotoğrafları hafızalara kazınacak!

  Hürriyet Haber
  13.12.2009 - 17:49 | Son Güncelleme:

  Muse dergisinin fotoğrafçısı Yu Tsai, Lindsay Lohan'ı öyle bir görüntüledi ki...

  Yu Tsai'nin objektifinden Lindsay Lohan / Foto Galeri

  Lindsay Lohan objektiflere poz verirken / Video

  Lindsay Lohan / Foto Galeri

  Yıllar öncesinden hafızalara kazınan Depp-Moss fotoğrafları, bir başkasının objektifinde yeniden hayat buldu. Ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz, 1994 senesinde birliktelikleriyle herkesi kıskandıran Johnny Depp ve Kate Moss çiftini fotoğraflamış ve dönemin en seksi çifti işte o fotoğraflarla hafızalara kazınmıştı.

  Geçtiğimiz günlerde, Muse dergisi bahsi geçen fotoğraflardan ilham alarak yeni bir çekim gerçekleştirdi. Lindsay Lohan, Petey Wright ve ünlü dansçı Sofia Boutella'nın yer aldığı çekimi derginin fotoğrafçısı Yu Tsai gerçekleştirdi.

  LINDSAY İÇİN AKAR SULAR DURUR

  Belli ki Yu Tsai, Lindsay'yi yere göğe sığdıramıyor: "Johnny Depp ve Kate Moss beni hep etkilemiştir. Onların eski fotoğraflarını andıran bir çekim gerçekleştirmek istedim ve teklifimi Lindsay'ye götürdüğümde hiç düşünmeden kabul etti. Amaç onun Kate'in 90'lardaki halini yansıtmasıydı. O harika bir model ve fotoğraflarda resmen parıldıyor. Söz konusu kariyeri ya da moda olunca Lindsay için akan sular duruyor; çünkü o konularda çok tutkulu. Lindsay bana 'Bu fotoğrafların hafızalara kazınmasını istiyorum' dedi."

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı