GeriGündem Bu filmde olay yeri zihniniz olacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu filmde olay yeri zihniniz olacak

Bu filmde olay yeri zihniniz olacak
refid:10688458 ilişkili resim dosyası

Kadrosunda pek çok yıldızın yer aldığı bu yılın en merak edilen filmlerinden İnception'ın vizyon tarihi için geri sayım başladı.

Bu filmde olay yeri zihniniz olacak

 

BAŞLANGIÇ FİLMİNDEN FOTOĞRAFLAR

 

FİLMİN FRAGMANI

 

Bu yılın merakla beklenen filmleri arasında yer alan İnception /Başlangıç, vizyon tarihi için geri saymaya başladı.

 

Akıl Defteri, Batman The Dark Knight gibi filmlerin usta yönetmeni Christopher Nolan'dan psikolojik bir gerilim ve bilim-kurgu türünde yepyeni bir film daha vizyona giriyor. Filmde Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Michael Caine, Ellen Page ve Cillian Murphy isimleri yer alıyor.

 

İlk başlarda konusu sır gibi saklanan filmin 200 milyon dolarlık bir bütçeye sahip. Zihnin mimarisinde geçen güncel bir bilimkurgu filmi olan İnception’ı izlerken zihinsel yolculuklara çıkacaksınız.

 

Filmin müzikleri ise bir başka usta isim olan Hans Zimmer'a ait. Tüm dünyada 16 Temmuz 2010’dan itibaren vizyona girecek olan filmin Türkiye deki vizyon tarihi 23 Temmuz 2010.

 

Bu filmde olay yeri zihniniz olacak
Bu filmde olay yeri zihniniz olacak

 

Filmin konusu;

 

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. 

Cobbun bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şeye malolmuştur. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkânsız “başlangıç”ı tamamlayabilirse.

Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır. Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb’un görebildiği bir düşmandır.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle