Gündem Haberleri

  Bu adam aranıyor

  Taylan YILDIRIM/DHA
  06.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  5 yıldızlı otelin otoparkında dershane sahibi kadına dehşet yaşatan saldırganın kamera görüntüleri emniyetteki tüm birimlere dağıtıldı. Polis, saldırgan için alarmda.

  Bu adam aranıyor
  İZMİR’de beş yıldızlı bir otelin otoparkında, önceki gün 17.30 sıralarında, kimliği belirsiz kişinin tabancayla tehdit ettikten sonra dövdüğü, elektroşok cihazıyla bayıltarak el ve ayaklarını bağlayıp kaçırmaya çalıştığı dershane sahibi Özlem Tosun, tedavisinin ardından taburcu edildi. Yüzüyle vücudunda saldırı sonucu oluşan izler bulunan, elektroşok cihazının kullanıldığı boynu moraran Özlem Tosun, saldırganla bir anda karşı karşıya geldiğini belirterek, olayı şöyle anlattı:

  Neden saldırdı anlamadım

  “Tabancasını doğrulttu. Bağırınca da çılgın gibi saldırdı. Ben sürekli çığlık atıp boğuşarak yardım bekledim. Karşı koymaya çalıştım. Çantamı ve aracımın anahtarını vermeme rağmen bağırdığım için bana saldırdı. Baygınlık geçirince de kaçırmak istemiş. Gözümü açtığımda eşim hastanede karşımdaydı.” Kendisine neden saldırıldığını anlamadığını belirten Tosun, “Kendi halimizde işyeri olan, kimseyle sorunu olmayan bir aileyiz. Beni tesadüfen seçtiğini düşünüyorum. Bana o dehşet anlarını yaşatan kişinin bir an önce yakalanmasını istiyorum” dedi.

  Sabıkalı dosyasında yok

  Otoparkın güvenlik kamerası görüntülerinin çalışmadığını belirleyen polis, saldırganın kaza yapıp otomobili bıraktığı bölgedeki görüntülere el koydu. İncelemede saldırganın otomobili terk edip kaçtığı sıradaki görüntülerine ulaşıldı. Saldırganın düşürdüğü tabanca, elektro şok cihazı ile otomobilin çeşitli bölümlerinde parmak izleri alındı. Bu izlerin ilk incelemede, herhangi bir sabıkalı kişiyle uyuşmadığı ancak araştırmaların da devam ettiği belirtildi. Saldırganın görüntüleri emniyetteki tüm birimlere dağıtıldı. Soruşturma sürüyor. 

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı