GeriGündem Böyle şansızlık görülmedi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  7
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Böyle şansızlık görülmedi

Böyle şansızlık görülmedi
refid:13528272 ilişkili resim dosyası

38 yaşındaki Murat Yılmaz'ın hayatı merdivenlerden düşmesiyle bir anda değişti.

Her şey Murat Yılmaz'ın Bahçelievler'de dün gece merdivenlerden düşmesiyle başladı. Önce parmağı koptu, sonra panik ortamında parmağını kaybetti. Sonrasında ise başına gelmeyen kalmadı...

Saat 01.30

Murat Yılmaz (38), saat 01.30 sıralarında merdivenlerde dengesini kaybederek düştü. Sağ eli merdivenlere takılan Yılmaz’ın serçe parmağı koptu.

Saat 01:35

Panik halindeki Murat Yılmaz'ın durumunu gören komşuları hemen 112'yi aramaya koyuldu.

Saat 01:55

İddialara göre, yaklaşık 25 dakika boyunca 112’ye ulaşamayan vatandaşlar 155’i arayarak polis ekiplerinden yardım istedi. Bu arada Yılmaz’ın kopan parmağı aramalara rağmen bulunamadı.

02:00

Ambulansın gelmesini beklemeyen bina sakinleri, parmağı bulunamayan Murat Yılmaz’ı özel bir otomobille yakındaki özel Nisa Hastanesi'ne götürdü.

YARALININ HANGİ HASTANEDE OLDUĞU BULUNAMADI

Olay yerine gelen ambulans, uzun aramalar sonunda bulunan kopan parmağı alarak Yılmaz’ın ilk götürüldüğü Nisa Hastanesi'ne gitti. Hastaneye gelen 112 ekiplerine, Yılmaz’ın buradan başka bir hastaneye yönlerildiği söylendi. Yılmaz’ın hangi hastaneye gittiğini bir türlü öğrenemeyen ve kopan parmağı taşıyan 112 ekipleri, yaklaşık 20 dakika Yenibosna Yıldırım Beyazıt Caddesi E-5 kenarında bekledi.

AMBULANSIN LASTİĞİ PATLADI

Yılmaz’ın İkitelli'deki Özel Tem Hospital'a kaldırıldığı öğrenen 112 ekipleri, bu hastaneye doğru yola çıktı. Parmağı zamanında yetiştirmeye çalışan ambulansın yolda lastiği patladı. Ambulans, patlak lastikle hastaneye gitmeye devam etti. Bu defa da hastanenin yolunu bulamayan 112 ekiplerinin yardımına basın mensupları yetişti. Ambulansın önüne geçen basın mensupları, 112 ekiplerine hastaneye kadar rehberlik etti.

Hastaneye ulaştırılan parmak dokularda aşırı derecede parçalanma olduğu için yerine dikilemedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle