Gündem Haberleri

  Boşanmıyorlar

  Hürriyet Haber
  13.01.1999 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Sanat dünyasının ünlü çiftlerinden Sibel Can-Hakan Ural ve Esin Maraşlıoğlu - Cem Özer, haklarında çıkarılan ‘‘boşanıyorlar’’ iddialarının asılsız olduğunu açıkladılar.

  Adının karıştığı porno kaset ve çete skandalının ardından vergi kaçakçılığı suçlamasıyla zor günler geçiren Sibel Can, eşi Hakan Ural'dan 3 milyon dolar karşılığında boşanacağı şeklindeki haberlerin asılsız olduğunu belirtti. Parayı bulabilmek için Sarıyer'deki yalısı ve Nakkaştepe'deki evini sattığı iddialarının da doğru olmadığını söyleyen Can, eşi ve çocuklarıyla birlikte Londra'da tatilde olduğunu ve bayram ertesi Türkiye'ye döneceğini vurguladı. Sarıyer'deki evi yatırım için aldığını da sözlerine ekleyen ünlü sanatçı, vergi borçlarını karşılamak için de bu evi satışa çıkardığını belirtti.

  Evini terk edip, otelde konaklamaya başladığı ve boşanmak için avukatına talimat verdiği iddia edilen Esin Maraşlıoğlu ise, ‘‘Ben babamın ölümü nedeniyle bir aydır evden çıkmıyorum. Cem'i dışarıda yanında birileriyle görenler hemen pislik atıyorlar. Babamın acısına üzülürken, bir de bu insanların dedikodularıyla uğraşıyorum. Evliliğin zorluğu da var, mutluluğu da. Kocamı bu söylentiler yüzünden boşamam. Kimseye de yedirmem. Böyle küçük hesaplara evliliğimi kurban etmem’’ dedi.  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı