Gündem Haberleri

  Boşanma sebebi aşırı ‘hazımsızlık’

  Özge EĞRİKAR/İSTANBUL
  05.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İşadamı kocası Hüseyin Özalp’i sadakatsizlikle suçlayan turizmci Günnur Özalp, 3 milyon lira tazminat ve malların paylaşılmasını istedi. Günnur Özalp, 26 yıllık eşinin ailesine karşı cimri davrandığını, aşırı paranın kocasını değiştirdiğini ve mutluluğu başka kadınlarda aramaya başladığını öne sürdü.

  HÜSEYİN Özalp (52) ile Günnur Özalp, 1987’de evlendi. Çiftin iki kızları oldu. Hüseyin Özalp, yurt içi ve dışında yüzlerce eğlence merkezine bowling salonları ile oyun makineleri kurdu. İşadamı Özalp, Boğaz’da ailesiyle birlikte mutlu bir yaşam sürüyordu. Ama bu mutluluk zamanla bozuldu. Özalp’in Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Genel Sekreteri olan eşi Günnur Özalp’in avukatı, 6 ay önce mahkemeye verdiği dilekçesinde şu iddialarda bulundu:
   
  YURTDIŞINDA BAŞKA KADINLARLA

  “Davalı koca son yıllarda aşırı para kazanmaya başlamasıyla evliliğine gölge düşmeye başladı. Günnur Özalp, kocasının sadakat yükümlülüğünü yerine getirmediğini ve sık sık yurtdışı seyahatlerine çıktığı için gittiği ülkelerde başka kadınlarla aynı otellerde kalmak suretiyle birlikte olduğunu iddia etti. Hüseyin Özalp, 2012 yılbaşını sevgilisiyle birlikte eğlence adası Macau’da geçirdi.”

  BOWLING ZENGİNİ

  “Tatilini Macau’da geçirmesine rağmen eşine Hong Kong’a gittiğini söyleyen Özalp, kocalık görevlerine yerine getirmedi. Çok varlıklı olmasına rağmen evine ve ailesine karşı daima cimri davrandı. Türkiye’deki bowling piyasasının yüzde 70’ini eline geçirdiği yazılan davalıdan 3 milyon lira tazminat ve mal paylaşımı talep ediyoruz.”

  Şimdilik yorum yok

  HÜSEYİN Özalp, boşanma davası açan eşinin delilleri mahkemeye sununcaya kadar mahkemeden süre istediğini belirtti. Menkul ve gayrimenkuller üzerindeki ihtiyati tedbir kararının kaldırılmasını isteyen davalı koca, eşinin iddialarını ise şu aşamada herhangi bir cevap vermedi.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı