Gündem Haberleri

  Boşanma davası açtığı eşi çocuğunu kaçırdı

  Hasan KIRMIZITAŞ- Ömer PINAR/ŞANLIURFA, (DHA)
  29.05.2011 - 14:50 | Son Güncelleme:

  ŞANLIURFA’da, 25 yaşındaki Esra Volkan şiddet gördüğü için boşanma davası açtığı eşi Mehmet Volkan’ın 4 yaşındaki oğlunu kaçırdığını iddia etti. Polise ve savcılığa da başvuran, 35 gündür elinde doğum gününde çekilen fotoğrafları ile oğlunu arayan Esra Volkan, "Ne olur oğlumu bulun, kokusunu özledim" diye gözyaşı döktü.

  Şanlıurfalı Esra Volkan, 5 yıl önce elektrikçi Mahmut Volkan ile evlendi. Bu evliliklerinden Mehmet Sait adını verdikleri çocukları dünyaya gelen çift arasında, bur süre sonra anlaşmazlıklar baş gösterdi. Son olarak şiddet gördüğünü ileri süren Esra Volkan, geçen Kasım ayında boşanmak için mahkemeye başvurdu. Boşanma davası devam ederken, mahkeme, çiftin çocukları Mehmet Said’in, baba evine yerleşen anne Esra Volkan’ın yanında kalmasını kararlaştırdı.

  DOĞUM GÜNÜNDEN SONRA KAÇIRILDI

  Esra Volkan, 17 Nisan’da doğum gününü kutladıkları oğlu Mehmet Said’in, 24 Nisan’da babası Mahmut Volkan tarafından kaçırıldığını ileri sürdü. Babasının haftada bir gün çocuğunu gördüğünü ve 24 Nisan pazar günü de evden aldığını söyleyen Esra Volkan, "Oğlumu o günden sonra göremedim. Babası birkaç saatliğine götürdükten sonra geri dönmedi. Aradım telefonları kapalı, yakınlarını aradım ama bir sonuç bulamadım. Polise ve savcılığa da başvurdum ama bir ayı aşkın süredir ne oğlumun ne de onu kaçıran babasının izine ulaşamadım" dedi.

  Oğlunun kaçırılmadan bir hafta önce doğum gününde çekilmiş fotoğrafına bakarak hasret gideren Esra Volkan, "Onun kokusunu çok özledim. Ne olur oğlum bulunsun. Geceleri ağlamaktan uyuyamaz oldum. Onu çok özlüyorum" diye gözyaşı döktü. Oğlunun boşanma davası açtığı eşinin yakınlarının yaşadığı Kayseri’de olabileceğini de ileri süren Esra Volkan, "Ben bir anneyim. Neler yaşadığımı ancak çocuğundan ayrı kalan anneler anlar. Ne olur ya Mahmut ve ailesi insafa gelsin, ya da güvenlik güçleri biran önce çocuğumu bulsun. Çünkü Mehmet Said’siz geçen her günü cehennem gibi yaşıyorum" diye konuştu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı