Gündem Haberleri

  Bonzaili sürücü aracıyla markete girdi

  Hürriyet Haber
  01.06.2017 - 11:56 | Son Güncelleme:

  İstanbul Kağıthane'de bulunan bir marketin manav reyonun iki ay arayla ikinci kez otomobil girdi. Market çalışanları iki ay önceki kazada olduğu gibi bonzai kullanan gencin kullandığı aracın marketlerine girdiğini söyleyerek, isyan etti. 

  Geçtiğimiz aylarda bonzai içtiği iddia edilen bir sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybederek daldığı markette, çalışan tezgahtar kıl payı ölümden dönmüştü. Dün benzer şekilde meydana gelen kazada ise marketin diğer çalışanı da kıl payı ölümden döndü. Kimliği öğrenilemeyen bir kişi kullandığı otomobilin kontrolünü kaybederek caddeyle sokağı birleşim noktasında bulunan markete daldı.

  Manav reyonunda çalışan Emir Işıklı aracın üzerine doğru geldiğini görünce kaçarak son anda hayatını kurtardı. Üzerinde ‘Ölüm Tehlikesi’ yazan direk sayesinde facianın eşiğinden dönülen kazada, sürücünün bonzai isimli uyuşturucu madde kullandığı iddia edildi. Çevrede toplanan vatandaşlar sürücüyü araçtan indirmek için uğraştı. Daha sonra ise gerginleşen ortamı sakinleştirmek isteyen bir vatandaş bindiği aracı manav reyonundan çıkartarak sürücüyü olay yerinden uzaklaştırdı.

  “ÖLÜM TEHLİKESİ YAZAN DİREK SAYESİNDE BİZ AYAKTA KALIYORUZ”

  Dün yaşanan kazada tezgahtar Emir Işıklı, son anda aracı fark ederek kaçmasına rağmen ayağına kurtaramadı. Kazada hafif şekilde yaralanan tezgahtar uyuşturucu madde kullanarak direksiyon başına geçen sürücülerden yakındı. Kazayı anlatan tezgahtar Emir Işıklı, “Yine aynı şekilde, bonzai içmiş belliydi zaten araç içerisinde uyuyordu ben kıl payıyla kurtardım. Bu sefer ayağıma vurdu da 5 santimle kurtardım. Eğer kaçamasaydım, alacaktı ve bizi de direğe sıkıştıracaktı. 2 ay önce yine yukarıdan geldi ve bu şekilde oldu." dedi. 

  Yaklaşık 2 ay önce yaşanan kazada ise marketin diğer çalışanı Ömer Ebizer, aracı son anda fark ederek müşteriyle birlikte ölümden dönmüştü.

  Bonzaili sürücü aracıyla markete girdi

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (01.06.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

   

   

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı