Gündem Haberleri

  Bonzai içip ezdi, kaçtı

  Fırat ALKAÇ/İSTANBUL
  17.08.2014 - 02:02 | Son Güncelleme:

  Bayramın ilk günü annesinin mezarını ziyarete giden Sunay Yontar ile oğlunu ezip kaçan minibüs şoförü hâlâ bulunamadı. Şoförün ehliyetsiz ve uyuşturucu bağımlısı olduğu, anne-oğulu ezdikten sonra boş boş bakıp kaçtığı iddia ediliyor.

  NURETTİN Fatih G., Bakırköy-Bağcılar hattında minibüsüyle yolcu taşıyordu. İddiaya göre ehliyeti yoktu ve uyuşturucu bağımlısıydı, o gün de bonzai içmişti. Ramazan bayramının birinci gününde direksiyon başındaydı. Görgü tanıklarının iddialarına göre, Bağcılar Caddesi’nden geçerken çok süratliydi. Ordu Sokak girişinde, kaldırımda yürüyen Sunay Yontar (57) ve oğlu Murat Yontar’a (36) çarptı. Yol kenarındaki otomobilleri de biçtikten sonra durabildi.

  İNDİĞİNDE RUH GİBİYDİ

  Minibüsten indiğinde ruh gibiydi. Çevreden yetişenler, Sunay Yontar ve oğlu ile ilgilenirken o sessizce kaçtı. Anne-oğul kazadan sonra yakındaki bir özel hastaneye kaldırıldı. Murat Yontar birkaç dakika sonra hayatını kaybetti. Annesi de yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşını kaybetti.

  BABA KALP KRİZİ GEÇİRDİ

  Kazayı haber alarak hastaneye koşan emekli memur Vedat Yontar, eşi ve oğlunun öldüğünü öğrenince kalp krizi geçirdi. Bir gün hastanede kalan Vedat Yontar, ertesi gün eşi ve oğlunu toprağa verdi.

  O SOKAKTAN GEÇEMİYORUM

  KAZADA eşini ve oğlunu kaybeden Vedat Yontar yaşadıklarını şöyle anlattı: “Eve doğru yürürlerken minibüs ecelleri oldu. Kazanın yaşandığı sokaktan hâlâ geçemiyorum. O Sokağın etrafından dolaşarak evime geliyorum.”

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı