Gündem Haberleri

  Bonzai içen genci polis linçten kurtardı

  Hüseyin TÜCCAR / BURSA (DHA)
  13.08.2014 - 10:22 | Son Güncelleme:

  Bursa’da bonzai içip kendinden geçen 22 yaşındaki B.T. küfür edip mahalle sakinlerine saldırınca, toplanan vatandaşlar tarafından öldüresiye dövüldü. Linç edilmekten polis tarafından kurtarılan B.T. saldırmaya devam edince elleri arkadan kelepçelenip, konulduğu sedyeye bağlandı.

  Merkez Yıldırım ve Osmangazi ilçelerinde, son üç ayda dört kişinin ölümü, onlarca kişinin komaya girerek hastanelere kaldırılmasına neden olan bonzai kullanımı, sorun olmaya devam ediyor.

  Merkez Osmangazi İlçesi'nde birlikte bonzai kullandıktan sonra yürümeye başlayan 22 yaşındaki B.T., ara sokaklarda kapı önlerinde oturan ve yolda yürümekte olan vatandaşlara ve çocuklara saldırmaya başladı. Mahalle sakinleri tarafından uyarılan B.T. uzaklaştırılmak istendiği mahallede bulunan kişilere de küfür edip saldırınca, toplanan gençler tarafından öldüresiye dövüldü.  ARKADAN KELEPÇELENİP SEDYEYE BAĞLANDI

  Haber verilmesiyle kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak istenen B.T. uzun süre direndi. Mahalledeki gençler ve polisler tarafından güçlükle zaptedilen B.T. yere yatırılarak ters döndürülüp elleri arkasından kelepçelendi. Daha sonra sedyeye ters konularak bağlanan B.T. sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından tedavi edilmek üzere Muradiye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

  Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  Etiketler: bursa , linç , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı