Gündem Haberleri

  Bomba uzmanı patlattığı çantaya alev alınca yangın tüpüyle söndürdü

  Hürriyet Haber
  15.04.2016 - 14:50 | Son Güncelleme:

  ESKİŞEHİR’de çöp varilinin üzerine bırakılan sırt çantası bomba şüphesiyle patlatılarak açıldı. Bomba uzmanı patlatarak açtığı ve içerisinden kadın giysisi olan sırt çantasında çıkan yangını tüple söndürdü.

  Arifiye Mahallesi İki Eylül Caddesi’ndeki Büyükşehir belediyesi Nikah Salonu karşısındaki çöp varilinin üzerinde bir sırt çantası olduğunu gören vatandaşlar, bomba şüphesiyle 115 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulundu. Gelen polis ekipleri çantanın olduğu yerin etrafına güvenlik şeridi çekip yanına kimseyi yaklaştırmadı. Bomba uzmanı özel giysilerini giyerek şüpheli sırt çantasının yanına yaklaştı.

  Bomba uzmanı patlattığı çantaya alev alınca yangın tüpüyle söndürdü

  Fünyenin bir ucunu çantanın üzerine bırakan bomba uzmanı daha sonra uzaklaştı. Bu sırada polisler İki Eylül Caddesi’ndeki araç ve tramvay yolunu trafiğe kapattı.

  Bomba uzmanı patlattığı çantaya alev alınca yangın tüpüyle söndürdü

  Bomba uzmanı uzaktan kumandayla patlamayla birlikte çanta alev aldı. Bomba uzmanı bu kez elinde yangın söndürme tüpüyle çantanın bulunduğu yere gelip yangını söndürdü. Sırt çantasının içerisinden ise kadın giysileri çıktı. Kemal ATLAN/ ESKİŞEHİR,(DHA)

   

  Etiketler: bomba alarmı , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı