Gündem Haberleri

  Bolu'da vahşet: 4 yaşındaki çocuk dövülerek öldürüldü

  Mutlu YUCA/BOLU (DHA)
  24.09.2015 - 15:59 | Son Güncelleme:

  BOLU’da, 6 ay önce eşinden boşanan 3 çocuk annesi 30 yaşındaki Sarah Moaıed Kadhim A. ile birlikte yaşadığı sevgilisi 22 yaşındaki Bakr Khalid Naeem A., evde yaramazlık yaptığı gerekçesiyle çocukları dövdü. Çocuklardan 4 yaşındaki Murtadhaosama Salh Alnajde yaşamını kaybederken, kaburgalarında kırıklar olan ikiz kardeşi ile ablası tedavilerinin ardından koruma altına alındı. Çocukların annesi ile sevgilisi ’kasten adam öldürmek’ suçundan adliyeye sevk edildi.

  Olay, geçen pazar günü Sarah Moaıed Kadhim A.’nın evinde meydana geldi. Sarah Moaıed Kadhim A. 6 ay önce boşanırken, eşi Irak’a döndü. 3 çocuk annesi Sarah Moaıed Kadhim . bir süre önce Irak uyruklu Bakr Khalid Naeem A. ile birlikte yaşamaya başladı.

  İddiaya göre, olayın olduğu gün çocukları eve kilitleyen sevgililer gezmeye gitti. Eve döndükten sonra çocukların yaramazlık yapmalarına sinirlenen Bakr Khalid Naeem A. ile Sarah Moaıed Kadhim A. ikiz çocuklar ile ablalarını dövdü. Bakr Khalid Naeem A. çocuklara tekme tokat saldırdı.

  Murtadhaosama Salh Alnajde’nin bayılması üzerine Bakr Khalid Naeem A. çocuğu hastaneye götürdü. İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde ilk tedavisi yapılan çocuk beyin kanaması teşhisiyle İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Murtadhaosama Salh Alnajde dün yaşamını yitirdi.

  Bolu Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri Sarah Moaıed Kadhim A. ile Bakr Khalid Naeem A.’yı gözaltına aldı. Yaşamını yitiren küçük çocuğun yapılan otopsisinde vücudunda darp izlerine rastlandı. Küçük çocuğun kafasında, gözünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar bulundu. Yaşamını yitiren çocuğun ikiz kardeşi Mustafa Salh Alnajde ile 6 yaşındaki ablası Fatıma Salh Alnajde’nin de yapılan tedavisinde kaburga kemiklerinde kırıklar tespit edildi. Sarah Moaıed Kadhim A. ile Bakr Khalid Naeem A. polis merkezindeki işlemlerinin ardından ’kasten adam öldürmek ve kasten yaralama’ suçlarından adliyeye sevk edildiler. İki kardeş ise tedavilerinin ardından koruma altına alındı.

  Boluda vahşet: 4 yaşındaki çocuk dövülerek öldürüldü  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı