Gündem Haberleri

  Bölücüler gaflet ihanet içindeler

  Hürriyet Haber
  22.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  TBMM Başkanı Cemil Çiçek: “Barış ve kardeşliğin öne çıkarılması gereken bir günde böylesine gözü dönmüş canilerin böylesine bir vahşeti ortaya koyması terörün gerçek yüzünü bir defa daha ortaya çıkarmıştır. Birliğimize kasteden bölücü hainler masum insanları gözlerini kırpmadan öldürerek kendi karanlık emellerine ulaşabileceklerini zannetmenin gaflet ve ihaneti içerisindedirler."

  * Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz: “Terörün zarar verme potansiyeli var ama kazanma şansı hiçbir zaman yok. Bu sırada teröre sarılanlar oldu. Kim elinde kan olanla tokalaşırsa, bilin ki, eline kan bulaşır. Bu eylemlerin amacı terörü meşrulaştırmak. Hukuk devletinde hiçbir güç terörü meşrulaştıramaz.”
  * TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün: “En küçük insan hakkı için komisyonumuzu sabah akşam aşındıranlar, halkımızın temel insan hakkı olan yaşam hakkını bloke etmek için uğraşıyorlarsa yazıklar olsun.”
  * MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır: “Bölücü terörle topyekün bir mücadele başlatılmalıdır. Bölücülüğe destek verenlerin dokunulmazlığının kaldırılmasını teklif ediyoruz.”
  * Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak: “Bu alçak planlara karşı Türküyle, Kürdüyle millet olarak her zamankinden daha hassas ve daha uyanık olmak zorundayız. Başta BDP olmak üzere bütün siyasi partiler ayağını denk almalıdır.”

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı