Gündem Haberleri

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  16.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KUMLUCA

  Kokudan kurtuluyor

  KUMLUCA'da 2003 yılında bitirilecek kanalizasyon ihalesini alan Levent Altınışık ve şantiye şefi Kürşat Yıldız bölgede incelemelerde bulundu. Kıran kırana bir pazarlıktan sonra ihaleyi alan firma yetkilileri arıtma tesisi yapılacak alanı gezerek, belediye yetkililerinden bilgi aldı.

  Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya proje güzergahı hakkında bilgi verdi. Beykonak ve Mavikent'in ihalesi beklenmeden Kumluca ihalesinin yapıldığını söyleyen Çetinkaya, ‘‘Belediyenin kendi imkanlarıyla Gavur Deresi kenarında bir toplama arındırma, sızdırma deposu yapılacak’’ dedi.

  AFYON

  Sahur denetimi

  Afyon Belediye Başkanı Hayrettin Barut, sahur sonrası Toptancı Hali'ni ve pazar yerlerini denetleyerek esnafla sohbet etti. Belediye Zabıta Müdürü Ali Şahin ve zabıta ekipleriyle birlikte sabahın erken saatlerinde pazarcı esnafının ilk durağı olan Toptancı Hali'ne giden Başkan Barut, pazar yerinde incelemelerde bulundu. Esnafı Toptancı Hali'nin dışında işlem ve satış yapmamaları konusunda uyaran Belediye Başkanı Hayrettin Barut, daha sonra esnafla bir süre sohbet etti.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı