Gündem Haberleri

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  26.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KEMER

  Çocuk parkı açıldı

  KEMER'de yapım çalışmalarına Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda başlanan çocuk parkı hizmete girdi. Kemer Kaymakamı Nazmi Günlü ve Belediye Başkanı Hasan Şeker'in katıldığı törende parkın açılış kurdelesi bir çocuğa kestirildi.

  HER AY BİR PARK

  Parkın Asbucak Mahallesi'nde 850 metrekarelik alanda hizmete girdiğini belirten Başkan Şeker, ‘‘ Bu park tamamen belediye personeli ve imkanlarıyla yapılmıştır. Kemer'e her ay bir çocuk parkı yapacağız’’ diye konuştu.

  ISPARTA

  Kovan dağıtımı

  ISPARTA'da Arıcılığı Geliştirme ve Yaygınlaştırma Projesi kapsamında 31 kişiye toplam 740 adet arılı kovan dağıtıldı. Sütçüler 4, Beydilli 15, Sarımehmetler 4, Çobanisa Köyü'nde 1, Aksu 3, Karaağı ve Yaka köyleriyle de 1'er kişiye toplam 740 kovan verildi.

  ALANYA

  Güvenlik toplantısı

  ALANYA Kuyumcular ve Sarraflar Odası düzenlediği bir toplantıda üyelere güvenlik sistemlerini tanıtıldı. İngiliz-Türk ortaklığı Seeuncor Verdi Güvenlik Hizmetleri şirketi tarafından düzenlenen 'taşımada güvenlik' konulu toplantı İskele'deki Jaunnus Restaurant'ta gerçekleştirildi.

  Şirket Müdürü Harun Erdal, ‘‘Turizm bölgelerinde kuyumculardan büyük talep aldık’’ dedi. Altın nakliyatında kullanılan zırhlı araçlarla, silahlı korumaların da tanıtıldığı toplantıda, üyelere güvenli taşıma yöntemleri anlatıldı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı