Gündem Haberleri

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  23.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MANAVGAT

  Palyaço keyfi

  ÖZEL Manavgat Koleji 6 yaş grubu öğrencilerine Antalya Düşler Dünyası Tiyatro Grubu'nun palyaçoları unutulmaz bir gün yaşattı. Bülent Patoğlu ve arkadaşlarının hazırlayıp sunduğu Karagöz-Meddah ve ışıklı gölge gösterisinde minikler doyasıya eğlendi.

  MORAL OLDU

  Okul Müdürü Okan Dilik, böyle gösterilerin öğrencilere moral motivasyon açısından yararlı olduğunu belirterek, ‘‘Zaman zaman böyle etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerden okulumuzda öğrenim görmeyen çocuklar da yararlanıyor’’ dedi. Faruk TURHAN /MANAVGAT (DHA)

  n AFYON

  Kan bağışı kampanyası

  AFYON'da Sağlık il Müdürlüğü ile Trafik kazalarını Önleme Derneği tarafından Kan Bağışı Kampanyası başlatıldı. Emniyet personelinin büyük ilgi gösterdiği 5 günlük kampanyada 200 ünite kan toplandı. Valilik önünde kurulan Kan Alım Merkezi'ndeki çalışmaları denetleyen valilik yetkilileri, vatandaşları gösterdikleri duyarlılıktan dolayı kutladı.

  KALE

  Festival coşkusu

  KALE'nin Beymelek Beldesi'nde bu yıl 5. düzenlenen Bahar Festivali coşkulu kutlamalarla sürüyor. Müzik, folklor, tiyatro, festival yürüyüşüyle renkli bir gün yaşandı. Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Beymelekli çocuklara ‘‘Masal Var, Masalcık Var’’ oyununu sahneledi.

  Oyunun ardından da festival yürüyüşü yapıldı. Akşam da Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu büyüklere ‘‘Aşk Grevi’’ adlı oyunu sundu. Oyunu bin kişi izlerken, Beymelek folklorla tiyatroya doydu. Festival Grup Laçin'in konseriyle 27 Mayıs'ta son bulacak. Ahmet ACAR/DHA

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı