Gündem Haberleri

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  18.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  KALE

  Öğretmenler işini biliyor

  Kale'nin en büyük okulu olan Yunus Emre İlköğretim Okulu'nun bayan öğretmenleri düzenledikleri çay partisiyle okullarına 2 milyar liralık gelir sağladı. Kale Belediyesi Düğün Salonu'ndaki çay partisine 800 bayan katıldı.

  EĞLENCELİ PARTİ

  Bayan öğretmenler ve öğrenciler hazırladıkları pastaları ikram ederken havlu, iplik yumakları ve özel pastalar da satıldı. Çaya katılan bayanlar müzik eşliğinde eğlenirken, öğretmenler,‘‘Devletimizin eğitime katkısı maalesef yetersiz’’dediler.

  GAZİPAŞA

  İzcilere tam puan

  Gazipaşa'da ilk defa kurulan Cumhuriyet İlköğretim Okulu izci grubu, kamplarını ilçe merkezine Sugözü Köyü İlköğretim Okulu bahçesinde yaptı. 20 öğrenciden oluşan grup her türlü ihtiyaçlarını kendileri başlarına karşılarken, geceyi de kurdukları çadırlarda geçirdi.

  SERİK

  Yangın toplantısı

  Havaların ısındığı ve yangın riskinin artığı şu günlerde Serik Kaymakamı Mehmet Baygül başkanlığında bir toplantı yapılarak alınacak önlemler ele alındı. Orman İşletme Müdürlüğü'ndeki toplantıya daire amirleri katıldı. Orman İşletme Müdürü Selahattin Şahin, alınan tedbirler ve erken müdahale sonucu geçen yıl çıkan 58 yangında sadece 17 hektar alanın yandığını, bugüne kadar en başarılı sezonun geçirildiğini belirtti.

  TEŞEKKÜR ETTİ

  Serik Kaymakamı Baygül, ‘‘Geçtiğimiz sezon Orman İşletmesi ile diğer kurumların üstün gayretleri sonucu başarılı bir sezon geçirdik Teşekkür ediyorum’dedi.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı