Gündem Haberleri

  Bölgeden

  Hürriyet Haber
  05.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  SERİK

  Minik saz ustaları

  SERİK Tekeli İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan 35 kişilik saz ekibi Serik Belediyesi önünde verdiği konserle izleyenleri büyüledi. Gelecekte iyi bir sanatçı olmayı hedeflediklerini belirten öğrenciler, ‘‘Halk konserlerimiz devam edecek’’ dedi.

  KONSER VERECEK

  Müzik öğretmeni Eser Ayvaz da, ‘‘Çalışmalarımız öğrencilerimizin derslerini aksatmayacak bir programla sürüyor. Çok yakında Türk halk müziği koromuz da halk konserine çıkacak’’ dedi.

  N. Kemal KILINÇ /SERİK (DHA)

  AFYON

  Beceri yarışması

  Afyon'de meslek liseleri son sınıf öğrencileri arası beceri yarışması düzenlendi. 18 branşta düzenlenen yarışmaya 171 öğrenci katıldı. Yarışma, mesleki ve teknik eğitimin geliştirilmesi, yaygınlaştırılması, niteliğinin yükseltilmesi, beceri eğitiminin değerlendirilmesi amacıyla düzenledi.

  ALANYA

  Uçurtma şenliği

  ÇAĞDAŞ Yaşamı Destekleme Derneği Alanya Şubesi tarafından düzenlenen 4. Uçurtma Şenliği'nde minikler gönüllerince bir gün geçirdi. Damlataş'daki Belediye Misafirhanesi'nin bahçesinde gerçekleştirilen şenliğe yaklaşık 500 çocuk uçurtmalarıyla katıldı.

  GÜZELLİKLER

  ÇYDD Şube Başkanı Mehmet Hacıkadiroğlu, çocukları eğlendirirken geçmişten gelen güzellikleri de beraberinde yaşatmak olduğunu söyledi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı