GeriGündem Boğazımı sıkan iri yapılı esmer
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  34
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Boğazımı sıkan iri yapılı esmer

Boğazımı sıkan iri yapılı esmer
refid:27233366 ilişkili resim dosyası

Kuveyt Büyükelçiliği diplomatı ve şoförünün darp ettiği öne sürülen F-16 pilotu Hakan Karakuş ifadesinde, “Etraftakiler kurtarmasalardı belki yaşamıyor olacaktım” dedi.

Karakuş, Ankara 1. Askeri İnzibat Bölge Komutanlığı’nda verdiği 10 Eylül tarihli ifadede, saldıran kişileri “Boğazımı sıkan uzun boylu, iri yapılı, esmerdi. Diğerlerini Arapça konuşarak yönlendiren kıvırcık saçlı, göbekliydi” diye tarif etti ve saldıranlardan şikayetçi oldu. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nca, “Kasten neticesi sebebiyle ağırlaştırılmış yaralama” iddiasıyla yürütülen soruşturmada, savcılık olaya ilişkin CD’leri de incelemeye aldı. Karakuş’un, dün de Merkez Komutanlığı’nda benzer yönde ifade verdi. Karakuş, ifadelerinde olayı şöyle anlattı:

EŞİNİN YANINDA DÖVMEYEYİM

“10 Eylül’de çocuğumu sağlık ocağına götürürken araçlar yolun sağ tarafına park ettikleri için yol tek şeride düşmüştü. Sol şeritten ilerlerken sağ tarafımdan bir araç işaret vermeden önüme kırınca çarpmamak için direksiyonu sola doğru neredeyse kaldırıma çıkacak derecede çevirerek kaçtım. İkaz etmek için kornaya basınca araç önümde durdu ve şoförü gelip arabamın içine baktı. Eşim ve çocuklarımı görünce ‘Eşinin ve çocuklarının yanında dövmeyeyim yürü git’ dedi. Aracın gitmesi hem de hasar var mı diye bakmak için sağa yanaştım. Aynı anda diğer araç arkada durdu. Aracımdan inince diğer aracın şoförü koşarak geldi. ‘Aralarında Arapça konuştuktan sonra bir kişi yakamdan tutup çekerken, tişörtümü ve atletimi yırttı. Aynı anda diğer kişi de arkadan boynuma sarılıp gırtlağımı sıkmaya başladı. Beni kaldırımdan orta refüje sürükleyerek yere yatırdılar. Bu esnada yine bir kişi boğazımı sıkarken diğer kişiler tekme ile yüzüme ve kafama sert darbeler indirdiler.”


Yorumları Göster
Yorumları Gizle