Gündem Haberleri

  Bodrum-Kaş arasında fırtına bekleniyor

  A.A
  19.12.2009 - 14:46 | Son Güncelleme:

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Antalya Bölgesel Tahmin Merkezi, halen hafif ve yer yer orta kuvvette esen rüzgarın bu akşamdan itibaren şiddetini artırarak, Bodrum ile Kaş arasında fırtına şeklinde esmesinin beklendiğini bildirdi.

  Antalya Bölgesel Tahmin Merkezi Müdürü Halil Aslan yaptığı yazılı açıklamada, halen kuzey ve batı yönlerden hafif, yer yer orta kuvvette esen rüzgarın, akşam saatlerinden itibaren Bodrum-Fethiye, gece yarısından itibaren de Fethiye-Kaş arasında fırtına şeklinde esmesinin beklendiğini belirtti.

  Aslan'ın açıklamasına göre rüzgar kıble ve keşişlemeden, yarın akşam saatlerinde ise Bodrum-Fethiye arasında günbatısı ve lodostan 6 ile 8 kuvvetinde ve saatte 27 ile 40 deniz mili '45-60 kilometre saat) hızla eseceği tahmin ediliyor.

  Açıklamada, denizin kaba, açıklarda çok kaba dalgalı, dalga yüksekliğinin 4,5 metre dolayında, havanın parçalı bulutlu, aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği, görüş mesafesinin 10 kilometre, yağış anında 3 kilometre dolayında olacağı ifade edildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı