Gündem Haberleri

  Blair’in oğlunun düğününe üvey anne gölgesi düştü

  Birce BORA / LONDRA
  17.09.2013 - 01:52 | Son Güncelleme:

  İngiltere’de eski başbakan Tony Blair’in 29 yaşındaki oğlu Euan dillere destan bir düğünle Türk asıllı sevgilisi Susanne Ashman ile evlendi. Olaysız geçen düğüne, gelinin davet edilmeyen hava durumu sunucusu üvey annesi Syan Lloyd gölge düşürdü. 55 yaşındaki Lloyd "Irak Savaşı'na karşı olduğum için beni düğünde istemediler" dedi.

  Buckinghamshire’da bir kilisede gerçekleşen düğüne Blair ailesi ve gelinin babası Jonathan Ashman ile annesi Ankara eski Belediye Başkanı ve eski devlet bakanı Mehmet Altınsoy’un kızı Sedef Altınsoy katıldı.

  DÜĞÜN TÖRENİNDEN KARELER

  Aylar önce üvey kızının düğününe davet edilen ancak geçen hafta ‘düğüne katılmaması rica edilen’ Lloyd’un yakın çevresi kadının Irak Savaşı döneminde Blair’in politikalarını şiddetle eleştirdiğini söyledi.

  Lloyd’un Suriye’ye yapılacak olası bir müdahaleye destek verdiği için de Blair’i açıkça eleştirdiğini iddia edildi.

  DAVET EDİLMEMESİNİN GERÇEK NEDENİ SEDEF ALTINSOY MU?

  Lloyd’un düğüne katılmamasına sayfalarında geniş yer veren İngiliz Daily Mail gazetesi, durumun büyük olasılıkla Lloyd'un Irak Savaşı ile ilgili görüşlerine değil, 6 yıl önce evlendiği işadamı Ashman’ın eski karısına bağlı olduğunu iddia etti.

  Gazete Syan Lloyd’un ismini açıklamayan yakın bir arkadaşının “Jonathan’ın ilk karısı Lloyd ile olan evliliğinin çok mutlu bir şekilde devam etmesinden rahatsız. Bence gelinin annesinin bu ilişki ile ilgili hisleri onun düğüne davet edilmemesinin gerçek nedeni’’ dediğini yazdı.

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı