Gündem Haberleri

  Bizim nikahı başkan kıydı

  Hürriyet Haber
  01.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BU kez bizden bir haber vereceğiz. Bizim ailenin en çok sevileni, Cem Ulusoy'u evlendirdik. Cem, Hürriyet Dizi Araştırma ve Hürriyet İstanbul ekiplerinin gözbebeğidir. Eğer o olmasa ofis trafiğimiz yürümez, İstanbul trafiğine döner!

  Cem'in nikahı ve düğünü Bayrampaşa Şükran Düğün Salonu'nda gerçekleşti. Cem Ulusoy'la Nihal Bozdemir'in nikahlarını Bayrampaşa Belediye başkanı Hüseyin Bürge kıydı. Başkan Bürge nikah sırasındaki esprileriyle davetlilerden büyük alkış aldı. Gelin ve damada ikişer kere ‘‘evet’’ dedirttirken şöyle şöyle dedi: ‘‘Kadınların evet dediği yerde erkeklerin hayır deme şansı var mı? Bakın şimdi ben Cem'e soruyorum bakalım hayır diyebilecek mi?’’ Damattan evet cevabını alınca da espriyi patlattı: ‘‘Gördünüz mü haklı çıktım. Cem'i kılıbık ilan ediyorum.’’ Ama Başkan erkek seçmenlerini çok da kızdırmamak için bir orta yol buldu. Bayrampaşa Belediyesi'nin bastırdığı süs bitkileri ile ilgili bir kitapçığı damat Cem'e armağan ederken, ‘‘Şimdi gelin kızımız doğacak çocuklarını büyütecek. Erkeğin kılıbıklığı da çiçeklerle ilgilenmek olacak’’.

  Ulusoy ve Bozdemir ailelerinin davetlileri ile Hürriyet gurubunun bir arada eğlenerek geçirdiği düğün sonrası Cem ve Nihal'i Kıbrıs'a, balayına uğurladık.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı